Apex Legends Sistem Gereksinimleri

Apex Legends, Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve Electronik Arts tarafından yayınlanan, ücretsiz bir savaş royale oyunudur.

Apex Legends Sistem Gereksinimleri

Titanfall, oyunu 4 Şubat 2019’da Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One‘da platformlarında piyasaya sürüldü. Piyasaya sürüldükten bir hafta sonra, 25 milyondan fazla indirme ve 2 milyondan fazla online oyuncu ya sahiptir..

Bu gidişle Fortnite oyuncuları ve PUBG oyuncuları bu oyunu da deneyebilir. Bu oyun tutarsa ki tutmuşa benziyor. Yakında haberlerde Apex Legends çılgınlığı tarzı haberler görebiliriz.

Apex Legends oyununu kim geliştirmiş kim yayınlamış ne kadar indirilmiş gibi detayları anlattıktan sonra biraz da bu oyun nasıl oynanıyor. Ona bakalım.

OYNANIŞI

Apex Legends, TitanFall 2’nin olaylarından 30 yıl sonra gerçekleşen kahraman bir nişancıdan ödünç alacağınız bir battle royal oyunudur. İşte seçilmiş kişi ayakları :).

Apex Legends Sistem Gereksinimleri
Karakterlerinden biri

Tüm takımlar ekipmansız olarak başlarlar (Yine fortnite ,PUBG tarzı bir şeyler) ve oyun haritasının üzerine rastgele bir yönden gelen gemilerden ulaşabilecekleri herhangi bir noktaya ulaşabilirler.

Takımlar, haritada sürekli olarak daralan alanlardan kaçarken bir yandan da kendilerini diğer oyunculardan koruyacak mekan bulmaya çalışıyor. En son minnacık bir alan kalıyor artık kim öle kim kala.

Siz gemilerden haritaların belirli bölgelerinde doğru atlarken etrafta silah mühimmat vb. şeyler bulmaya bakın.

Siz öldükten sonra tüm ekipmanlarınız etrafa saçılır ve ekipmanlarınız diğer oyuncular tarafından ele geçirilebilir. Ayrıca oyuncu ölünce geride bir de pankart bırakır. Eğer takım arkadaşları bu pankartı belirli bir süre içerisinde Spawn Beacon’a götürürlerse oyuncu tekrar canlanabilir.

Yine Apex Lengends’i oynarken diğer oyuncularla sesli sohbet etme yeteneğine de sahipsiniz. Ve bunun gibi bir çok özelliğe de tek tuşla erişebilirsiniz.

Apex Legends Sistem Gereksinimleri
Apex Legends Gökyüzünden Bir Görüntü

Oyuncular karakterlerini geliştirmek ve değiştirmek için sayısız ürün ve silahlara sahiptir. Tabi bu ürünler ve silahlar haritada bir yerlerde.

Yine yağma paketleri de olan oyunda Apex Legends yağma kutularını açarak içlerinden değişik ve gelişmiş ürün ve silahlara erişebilirsiniz.

Oynanış Videosu

Oyun içi satın alımlarda Apex Coins i gerçek para ile alarak oyun içinde harcayabilirsiniz.

Apex Legends Ücretsiz Mi? Apex Legends Kaç GB?

Oyun tamamen ücretsizdir. Tabi ki her oyunda olduğu gibi gerçek dünya parası harcayıp daha sağlam ve kaliteli silah ve mühimmatlara sahip olabilirsiniz. Apex Legends kaç gb diye sorarsak 22GB gibi şimdilik düşük bir saklama alanına sahiptir.

Şimdi de bilgisayarınızın yeterli seviyede olduğunu Apex Legends’in sistem gereksinimlerine bakarak anlayabilirsiniz.

Apex Legends SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
Donanımlar Minimum GereksinimlerÖnerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Core i3-6300 3.8GHz Radeon HD 7730 v2
Amd İşlemciFX-4350Ryzen R5 1400
NVİDİA Ekran KartıGeForce GT 640Ryzen R5 1400
AMD Ekran KartıRadeon HD 7730 v2Ryzen R5 1400
RAM 6 GB 6 GB
İşletim Sistemi Win 7 (64) Win 7 (64)
DirextXDirectX 11
DirectX 11
KAÇ GB22GB22GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir