Attack on Titan 2

Attack on Titan 2 aksiyon türünde bir video oyunudur. Oyunun hikayesi önceki oyundan sonra yaşananları konu almaktadır. Ancak esas olarak oyunun bağlı kaldığı senaryo Japonya’da yayınlanan “Shingeki No Kyojin” adlı mangaya dayanmaktadır. (Mangası da çok bozdu bu ara olayları anlayana kadar iki kere okuyorum) PC ve konsol platformları için çıkış yapacak olan oyunun çıkış tarihi ise 18 Mart 2018 olarak belirlenmiştir. Aşağıda Attack on Titan 2 Sistem Gereksinimleri bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Attack on Titan 2

Oyun Hakkında

Oyunun konusu animenin ikinci sezonunda yaşanan olayları konu almaktadır. İlk oyunda Annie’nin titan olduğu öğrenildi ve eren ile annie arasında geçen ve merkez şehri talan eden bir savaşa tanık olmuştuk. İşte serinin bu oyununda ise, annie araştırması, orduya düzenlenen kumpaslar, maria düzenlenen keşif, zırhlı ve devasa titanın kim oldukları gibi konuları ele alıyor.

Hatta eğer animeye bağlı kalırlarsa, zırhlı titan ile eren arasında sağlam bir vs dahi görmemiz mümkün olacak. Yine maria duvarına olan keşifte saldırıya uğrayan ekibimiz ile titanlar arasında oldukça büyük bir savaş daha gerçekleşiyor, muhtemelen bu savaşları da göreceğiz (Ayrıca mikasanın <3 erene yürüdüğü sahneyi bile görebiliriz burada 🙂

Oyun hem tek oyunculu hemde çok oyuculu oynanabiliyor. Ayrıca kooperatif oynanışı da destekliyor. Yani arkadaşlarınız ile birlikte senaryoyu oynayabiliyorsunuz.

Oyun Fragmanı

Oyun hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıda yer alan oyun fragmanını izleyebilirsiniz.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • CPU: Core i7 2600
  • RAM: 4 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7 (64 Bit)
  • Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 645
  • DirectX: DX 9
  • Ses Kartı: DirectX 9.0c veya üzeri
  • Gerekli Boş Alan: 25 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Senin için seçtiğimiz diğer oyunlar...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir