Biomutant Sistem Gereksininleri

Biomutant, 2018 yılında çıkış yapması beklenilen aksiyonrol yapma türünde bir video oyunudur. THQ Nordic tarafından yayınlanacak olan Biomutant, pc ve konsol platformlarında çıkış yapacak. Aşağıda Biomutant sistem gereksinimleri bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Biomutant Sistem Gereksininleri

Biomutant, konu bakımından aynı The Witcher 3 oyununda olduğu gibi tamamen sizin aldığınız kararlara göre şekillenen oynanış mekanikleri içeriyor. Biomutant evreninde bir petrol türü yer yüzeyine yayılmaya başlar ve oyunda bir hayli öneme sahip olan Hayat Ağacına verdiği zararlar neticesinde tüm dünyayı doğal bir felakete sürükler.

Hayat ağacı dünyayı saran beş uzun köke sahiptir ve kendisi dünyadaki tüm canlıların yaşam kaynağıdır. Oyuncular Hayat Ağacını kurtarmak için her bir köküne gitmelidir ve petrol nedeniyle zarar gören ağaç köklerini kurtarmalıdır.

Ayrıca oyunda yapay zeka tarafından kontrol edilen altı kavim yer alıyor. Bu kavimlerden üç tanesi ağacı korumaya ve canlıları kurtarmaya çalışırken, kalanları da kendi şeysini kurtarmak ile meşgüller.

Oyuncular kabilelere bulaşmadan oyunu tamamlayabileceği gibi, isterlerse bu kabilelerden birini seçip ortak hareket edebilirler. Birlikte olduğunuz kabile ile birlikte diğer kabileye de saldırabiliyorsunuz.

Oynanış mekaniklerine bakarsak, oyun aksiyon ve rol yapma türündedir dolayısı ile bu türdeki oyunlara ait genel dinamiklere sahiptir. Oyun evreni açık dünya temalıdır.

Hem ana görevleri yerine getirirken hemde bu açık dünyayı gezebilirsiniz. Üçüncü şahsın perspektifinden oynanmaktadır. Zaten rol yapma oyunlarının çoğu bu oynanış mekaniğine sahiptir.

Oyuncular mutasyon geçirmiş bir rakunu kontrol etmektedir. Oyunun başında bu rakun ile ilgili olarak özelleştirme yapabilir ve görümünden cinsiyetine kadar değiştirebilirsiniz.

Gameplay Videosu

Biomutant hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıda yer alan oynanış videosunu izleyebilirsiniz. Bu video ile oynanış mekanikleri, oyunun konusu, grafikleri, karakterler ve yetenekleri konusunda bilgi edinebilirsiniz.

Eğer aksiyon – rol yapma türünde video oyunlarını seviyorsanız Kingdom Come: Deliverance Sistem ve Divinity: Original Sin II oyunlarına göz atabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

Oyun için istenilen donanımlar aşağıda yer almaktadır. Ancak burada yer alan gereksinimler şuan için tahminidir, oyunun çıkış tarihi yaklaştıkça resmi sistem gereksinimleri bilgileri açıklanacaktır.

BİOMUTANT SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
Donanımlar  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Core i5-2400 3.1GHz Core i3-3245 3.4GHz
Amd İşlemci FX-6100 Phenom II X4 40
NVİDİA Ekran Kartı GeForce GTX 750 Ti GeForce GTX 480
AMD Ekran Kartı Radeon R7 260X v3 Radeon HD 7850
RAM  6 GB  6 GB
İşletim Sistemi  Windows 7 64  Windows 7 64
DirectX  DirectX 11  DirectX 11
Saklama Alanı  15 GB  15 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir