Bloodstained: Ritual of the Night Sistem Gereksinimleri

Bloodstained: Ritual of the Night, 2018 yılında çıkış yapması beklenilen aksiyon – macera türünde bir video oyunudur. 505 Games tarafından yayınlanan oyun Unreal Engine 4 kullanılarak geliştirilmiştir, pc ve konsol platformları için çıkış yapacaktır. Oyunun çıkış tarihi şuan kesin olarak belli değildir ancak 2018 yılı içerisinde çıkış yapması bekleniliyor. Aşağıda Bloodstained: Ritual of the Night sistem gereksinimlerini inceleyebilirsiniz.

Bloodstained: Ritual of the Night Sistem Gereksinimleri

Oyun Hakkında

Oyunun konusu Miriam adlı genç bir kızın başından geçenleri anlatır. Bir simyagerin lanetine uğrayan Miriam’ın vücudunu her geçen kristaller kaplamaktadır. Bu laneti durdurabilecek tek kişi ise daha önceden bu lanete maruz kalmış Gebel adlı bir ulaktır. Ancak kendisi şeytanlar ile dolu tehlikeli bir kalede yaşamaktadır.

Oyunda ilerlemek için Şeytanları ve diğer düşmanları yok etmeniz gerekiyor. Bu düşmanlarınızdan yeni silahlar ve yeni zırhlar yapmak için gerekli olan itemleri elde edebiliyorsunuz, ayrıca vücudunuzu kaplayan kristaller size verdiği zararın yanında ek güçte veriyor.

Gameplay Videosu

Bloodstained: Ritual of the Night hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıda yer alan oynanış videosunu izleyebilirsiniz.

Eğer aksiyon macera türüne japon animasyonlarına sahip oyunları seviyorsanız Samurai Warriors: Spirit of Sanada oyununa göz atabilirsiniz. Diğer oyunlara ise aksiyon ve macera kategorilerinden ulaşabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

Oyun için istenilen donanımlar aşağıda yer almaktadır.

  • İşlemci: Intel Core i5 @ 3.3 GHz veya AMD Phenom II X6 ve üzeri işlemci
  • Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7790 veya Nvidia GeForce GTX 650 ve üzeri ekran kartı
  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
  • Ram: 4 GB
  • Depolama Alnı: 5 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir