Call of Duty 4: MW2 Remastered

Call of Duty 4: Modern Warfare 2 üçüncü dünya savaşını konu alan bir video oyunudur. Call of Duty serisinin en çok kopya satan serilerinden biri olan Modern Warfare 2 remastered versiyonu ile yine karşımıza çıkıyor. Infinite Warfare ile Modern Warfare‘nin ilk oyunu remastered olarak piyasaya sürülmüş, oldukça beğenilmişti. Bakalım activision bu başarısını MW2 içinde sürdürebilecek mi ?

Call of Duty 4: MW2 Remastered

Oyun Hakkında

Oyunun konusu önceki oyunda yaşananları birebir konu alıyor. İlk oyunda Imran Zakhaev’in ölümünden sonra Amerika ile Rusya arasında kısa bir dostluk kurulmuş olsa da Rus milliyetileri yeniden yönetimi ele geçiriyor ve Imran Zakhaev’in heykelleri meydanları süslemeye başlıyor.

Durum kötüye gitmeye başlarken içlerinden çıkan akıllı bir adam olan Boris Vorsehvsky hem iç siyaseti yatıştırmak hemde dış dengeyi korumak amacıyla bir denge politikası izliyor ve bunun sonucunda ise bizim yakışıklı psikopatımız Vladimir Makarov’u parti grubundan atıyor.

Aradan zaman geçiyor Makarov hiç rahat durmuyor önce nükleer bomba sonra havaalanı faciasından sonra resmen üçüncü dünya savaşını başlatıyor ve Amerika ile Rusya arasında büyük bir savaş çıkıyor.

Oynanış Videosu

Oyun hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıda yer alan oynanış videosunu izleyebilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

COD 4: MW2 Remastered Sistem Gereksinimleri
Donanımlar  Minimum Önerilen
İntel İşlemci  Core i3-530 2.9GHz  Core 2 Duo E8500 3.16GH
Amd İşlemci  Phenom II X4 810  Athlon II X3 415e
NVİDİA Ekran Kartı  GeForce GTS 450 v4  GeForce GTX 750 Ti
AMD Ekran Kartı  Radeon HD 7850  Radeon R7 265
RAM  6 GB  6 GB
İşletim Sistemi  Windows 7 64  Windows 7 64
DirectX  DirectX 11  DirectX 11
Saklama Alanı  55 GB  55 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir