Code Vein Sistem Gereksinimleri

Code Vein yakın zamanda çıkış yapacak aksiyonrpg (rol yapma oyunu) türünde bir video oyunudur. Bandai Namco tarafından yayınlanacak olan oyun Pc ve konsol platformları için çıkış yapacaktır. Çıkış tarihi konusunda net bir açıklama yapılmazken oyunun 2018 yılı içerisinde piyasaya sürülmesi bekleniliyor. Code Vein sistem gereksinimleri aşağıda gösterilmiştir.

Code Vein Sistem Gereksinimleri

Code Vein Hakkkında

Oyunun konusu kıyamet sonrasında yaşanan olayları konu almaktadır. Rpg türünde bir oyun olduğu için oyuncular sınıfları özgürce seçebilir ve karakterlerini özelleştirebilirler. Oyun açık dünya temalıdır. Oyuncular kontrol noktası kovalamaksızın bu Code Vein evrenini özgürce keşfedebilir, ana ve yan görevlerini gerçekleştirebilir.

Multiplayer oyun modu konusunda herhangi bir açıklama henüz yapılmamıştır. Şuana kadar Bandi Namco sadece senaryo modunun olacağı yönünde açıklamalarda bulundu ancak oyunun ilgi görmesi halinde çok oyunculu bir modun da eklenmesi söz konusu olabilir.

Hali hazırda oyunun geliştirilmesi hala sürüyor. Bir yıllık bir zaman dilimi içerisinde hem senaryo modunu hemde multiplayer modunu tamamlayabilmeleri mümkün. Hiç olmazsa  oyunun çıkış yapmasından sonra genişleme paketi piyasaya sürerek çok oyunculu modun getirilmesi söz konusu olabilir.

Gameplay Videosu

Aşağıda 2017 yılında gerçekleştiren E3 oyun konferansına ait bir oynanış videosu bulunmaktadır. Oyun hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıda yer alan oynanış videosunu izleyebilirsiniz. Burada oyunda yer alan karakterler, oyunun konusu, oynanış mekanikleri ve grafikler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Eğer aksiyon – rpg türünde oyunları seviyorsanız Kingdom Come: Deliverance ve Pyre‘ye göz atmanızı tavsiye ederim. Ayrıca bu linklerden diğer aksiyon ve rpg türündeki oyunlara göz atabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

Code Vein için istenilen sistem gereksinimleri aşağıda verilmiştir. 2018 yılında çıkış yapmasına rağmen kendisi ile aynı tarihlerde çıkış yapacak olan diğer oyunlara oranla çok daha düşük donanımlar istemektedir.

CODE VEİN SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
Donanımlar  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Pentium Dual Core E2140 1.60GHz Core i5-655K 3.2GHz
Amd İşlemci Athlon 64 X2 Dual Core 3600+ Phenom II X4 940
NVİDİA Ekran Kartı GeForce 8500 GT GeForce GTX 470
AMD Ekran Kartı Radeon HD 2600 Pro Radeon HD 5850 1024MB
RAM  2 GB  4 GB
İşletim Sistemi  Windows Xp 64  Windows Vista 64
DirectX  DirectX 9  DirectX 9
Saklama Alanı  10 GB  10 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?