Darksiders III

Darksiders III, 2018 yılında çıkış yapması beklenen aksiyon – hack and slash ve rpg türünde video oyunudur. THQ Nordic tarafından yayınlanan oyun pc ve konsol platformları için çıkış yapacaktır. Çıkış tarihi net olarak belirli olmasa da 2018 yılının ikinci yarısında çıkış yapması bekleniliyor. Aşağıda Darksiders III Sistem Gereksinimleri bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Darksiders III

Oyun Hakkında

Darksiders III önceki oyunlar ile kurgusal olarak bütünlüğe sahiptir. Dünya yaşanan savaşlar sonucu harap olmuş ve kitlesel bir yıkıma uğramıştır.

Oyuncular Fury adlı kadın karakteri kontrol etmektedir. Fury, Hristiyanlık dininde kıyamet alametlerinden biri olarak görülen ve Yeni Ahit’te kıyamet bölümü altında geçen Mahşerin Dört Atlısından biridir. Dört attan biri olan siyah atın binicisidir. Kıtlığı ve yoksulluğu temsil etmektedir.

Fury adlı karakterimiz devasa bir kamçıya sahiptir ve dövüş mekanikleri daha çok bu kırbacın kullanımı üzerine kurulmuştur. Oyuncular karakteri üçüncü kişinin perspektifinden kontrol eder. Ayrıca oyunda büyüsel yeteneklerde yer almaktadır. Zaten karakterimiz büyücü olarak geçer ve sağı solu belli olmayan gizemli biri olarak bilinir.

Gameplay Videosu

Darksiders III hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıda yer alan oynanış videosunu izleyebilirsiniz. Burada hem oynanış mekanikleri, hem oyunun konusu hemde grafikler hakkında ek bilgiler elde edebilirsiniz.

Hack and Slash tarzı oyunları seviyorsanız Samurai Warriors‘a göz atabilirsiniz. Ayrıca kıyamet ile alakası olmasa da fantastik bir senaryoya sahip olduğu için Hellblade: Senua’s Sacrifice‘a göz atmanızı tavsiye ederim. İlginizi çekecektir.

Sistem Gereksinimleri

Oyun için istenilen donanımlar aşağıda yer almaktadır.

DARKSIDERS III SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
Donanımlar  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Core i5-2400 3.1GHz Core i3-3245 3.4GHz
Amd İşlemci FX-6100 Phenom II X4 40
NVİDİA Ekran Kartı GeForce GTX 750 Ti GeForce GTX 480
AMD Ekran Kartı Radeon R7 260X v3 Radeon HD 7850
RAM  6 GB  8 GB
İşletim Sistemi  Windows 7 64  Windows 7 64
DirectX  DirectX 11  DirectX 11
Saklama Alanı  15 GB  15 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir