Darwin Project

Darwin Project, yakın zamanda Playerunknowns Battlegrounds ve Fortnite gibi oyunlar nedeniyle popüler olan Battle Royale temelli geliştirilmiş bir video oyunudur. Oynaması ücretsiz olan Darwin Project steam üzerinde oyuncular tarafından oldukça olumlu karşılanmıştır. Aşağıda Darwin Project Sistem Gereksinimleri bilgilerini görebilirsiniz.

Darwin Project

Oyun Hakkında

Darwin Project’de oyuncular kıyamet sonrası bir dönemde Kuzey Kanada bölgesinde oyuna başlamaktadır. Diğer battle royale oyunlarında olduğu gibi oyuncular sıfırdan başlayarak karakterlerini geliştirirler ve daha sonra birbirleri ile çetin bir mücadeleye girişirler. Ancak diğer battle royale oyunlarından farklı olarak 100 oyuncuya değil sadece 10 oyuncuya karşı savaşıyorsunuz ve haritamız diğer oyunlara göre biraz daha küçük.

Oyunda belli başlı kendine özel oynanış mekanikleri vardır. Mesela diğer oyuncuların arkasında bıraktıkları ipuçlarını takip ederek onlara ulaşabilir ve tuzak kurabilirsiniz.

Crysis ve Assassins Creed Serisinde görmeye alışık olduğumuz yetenekler & malzemeler arayüzü Darwin Project ile yine karşımıza çıkıyor. Özellikle AC serisinde oynayışı önemli ölçüde kolaylaştıran bu özellik DW’de de baya bir işimize yarıyor diyebilirim.

Oyunda çevreden elde ettiğiniz ürünler ile crafting yapabiliyorsunuz. Duruma göre ihtiyacınız olan itemleri üretebiliyorsunuz.

Zaman ilerledikçe kuzey kanadanın havası ile mücadele etmek zorunda kalabiliyoruz çünkü soğuk hava bizi çepe çevre sarmaya başlıyor. Eğer uzun süre soğuk havaya maruz kalırsanız donarak ölüyorsunuz. Tabi kamp ateşi vs ile  soğuk havayı etkisini bertaraf edebiliyorsunuz.

Oynanış Videosu

Oyun hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıda yer alan türkçe oynanış videosunu izleyebilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

Darwin Project Sistem Gereksinimleri
Donanımlar  Minimum Önerilen
İntel İşlemci Core 2 Duo E6600 Core 2 Quad Q6600
Amd İşlemci Athlon 64 X2 4600+ Phenom X4 9750
NVİDİA Ekran Kartı GeForce GTX 660 GeForce GTX 970 4GB

Bilgisayar Özelliklerine Nasıl Bakılır Öğrenmek İçin Tıklayın.
Bu oyunu oylayın!
[Toplam:20    Ortalama:3.3/5]
AMD Ekran Kartı Radeon HD 7850  Radeon R9 390
RAM  4 GB  8 GB
İşletim Sistemi  Windows 7 64  Windows 7 64
DirectX  DirectX 11  DirectX 11
Saklama Alanı  10 GB  10 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

[Toplam:20    Ortalama:3.3/5]

Senin için seçtiğimiz diğer oyunlar..

6 Yorum Yapılmış

 1. Nhad dedi ki:

  Abi bende
  Ram 4gb
  Islemci Intel(R) Core (TM) i3-2328m CPU 2,20 GHz
  Win 10 pro
  directX 12

 2. kerim dedi ki:

  Abi bende 4 gb ram intel core 2 duo 2.14 ghz intel hd graphics 1.7 gb var kaldırmaz dimi yoksa en düşük ayarda oynarmıyım

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir