Dead Island 2

Dead Island 2 aksiyon tabanlı rol yapma türünde bir video oyunudur. Sumo Digital tarafından geliştirilen oyun hem PC hemde konsol platformları için çıkış yapacaktır. Unreal Engine 4 oyun motoru kullanılarak geliştirilen oyunun henüz çıkış tarihi belli olmasa da 2018 yılının ikinci yarısında çıkış yapması bekleniliyor. Aşağıda Dead Island 2 Sistem Gereksinimleri bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Dead Island 2

Oyun Hakkında

Dead Island 2 ile serinin ilk oyununda yarım kalan maceramız devam ediyor. Açık dünya temalı olan Dead Island 2 ile serinin bu oyununda Los Angeles ve San Francisco’ya doğru yol alıyor ve zombiler ile olan mücadelemize devam ediyoruz.

Dead Island 2 önceki oyunda olduğu gibi tek oyunculu, çok oyunculu ve kooperatif oynayışı destekliyor. İster tek başınıza oynayabilir, ister çok oyunculu maçlara katılabilir, isterse oyunu arkadaşlarınız ile birlikte oynayabilirsiniz.

Ayrıca önceki oyunda olduğu gibi öfke ve craft sistemi de ikinci oyunda yer almaya devam edecek, oyunun kombat mekanikleri ise geliştirilecek.

Oynanış Videosu

Oyun hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıda yer alan oynanış videosunu izleyebilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

Dead Island 2 Sistem Gereksinimleri
Donanımlar  Minimum Önerilen
İntel İşlemci  Core i3-560 3.3GHz  Core i5-4670K 3.4GHz
Amd İşlemci  Phenom II X4 805  FX-8370
NVİDİA Ekran Kartı  GeForce GTX 750 Ti  GeForce GTX 1060
AMD Ekran Kartı  Radeon R7 360X  Radeon RX 580 8GB
RAM  4 GB  8 GB
İşletim Sistemi  Windows 7 64  Windows 7 64
DirectX  DirectX 11  DirectX 11
Saklama Alanı  40 GB  40 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir