Dynasty Warriors 9

Dynasty Warriors 9 yakın zamanda çıkış yapması beklenen hack and slash türünde bir video oyunudur. Japon firma Koei Tecmo tarafından piyasaya sürülecek olan oyun, hem pc hemde konsol platformlarında çıkış yapacaktır. Oyunun çıkış tarihi konusunda şuana kadar hiç bir açıklama yapılmadı ancak 2018 yılı içerisinde çıkış yapması bekleniliyor. Aşağıda Dynasty Warriors 9 Sistem Gereksinimleri bilgilerini inceleyebilirsiniz.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
Donanımlar  Minimum Önerilen
İntel İşlemci Core i3-560 3.3GHz Core i7-860 Quad 2.80GHz
Amd İşlemci Phenom II X4 805 FX-8120
NVİDİA Ekran Kartı GeForce GT 730 v2 GeForce GTX 750 Ti
AMD Ekran Kartı Radeon R7 240 v2 2GB Radeon HD 7850
RAM  2 GB  6 GB
İşletim Sistemi  Windows Xp 64  Windows 7 64
DirectX  DirectX 9  DirectX 11
Saklama Alanı  15 GB  15 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar atarak bize ulaşabilirsiniz.

Dynasty Warriors 9 Hakkında

Dynasty Warriors 9 açık dünya oynanış mekaniklerine sahiptir. Oyun evreninde bir yandan görevleri yerine getirirken diğer yandan özgürce gezebilir ve bu evreni keşfedebilirsiniz.

Oyun hack and slash türündedir. Yani senaryo vardır ancak ikinci planda kalmaktadır. Oyunun ana odağı aksiyondur ve bunun üzerine inşa edilmiştir. Kısaca vurdulu kırdılı bir oyun desek daha yerinde olur 🙂 Ancak Dynasty Warriors 9  genellikle hack and slash oyunlarında pek görmediğimiz daha çok Assassin’S Creed gibi oyunlarda yer alan gizlilik mekaniklerini de içeriyor.

Dynasty Warriors 9

Oyun Çin’de geçmektedir ve geniş haritalar içermektedir. Oyun içerisinde bir çok kent ve kasaba tarzı yerleşim yerleri vardır, oyuncular ve bu yerleşim merkezlerine gidebilir ve bu şehirlerdeki npc ler ile etkileşimde bulunabilirler. Oyun dünyasını ister yürüyerek, ister at üzerinde, isterse de tekne ile gezebilirsiniz.

Oyunda daha çok GTA serilerinde gördüğümüz hava durumu mekanikleri de yer alıyor. Gece ve gündüz düzenli olarak, hava durumu ise dinamik olarak değişiyor. Hava durumu görüş açısı gibi unsurları etkileyebiliyor. Mesela yağmurlu havalarda görüş açınız daralıyor, normal havada görebildiğiniz düşmanları yağmurlu hava da göremiyorsunuz.

Oynanış Videosu

Dynasty Warriors 9 hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıda yer alan oynanış videosunu izleyebilirsiniz.

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar atarak bize ulaşabilirsiniz.


Benzer Diğer Oyunlar

Samurai Warriors: Spirit of Sanada

Darksiders III


Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir