Gönderen Konu: Fortnite - Kibirli Kıyılar Rehberi!  (Okunma sayısı 1052 defa)

hsntngr

  • Site Yöneticisi
  • Profesyonel Oyuncu
  • *****
  • İleti: 620
    • Profili Görüntüle
Fortnite - Kibirli Kıyılar Rehberi!
« : 10 Mayıs 2018, 07:54:05 »


Haritanın kenarında yer aldığı için çok nadir oyuncunun geldiği ancak güzel itemlerin de bulunduğu yerlerden biridir. Eğer otobüs en son buradan geçiyorsa hemen hemen hiç bir oyuncu buraya iniş yapmaz. Fırtına öncesi tek başınıza bütün evleri yağmayalabilirsiniz. Ancak kıyı noktası olduğunuz için, fırtınanın gözü nerede çıkıyor iyi takip edin, uzaktaysa yağma attıktan sonra hemen çıkmanız lazım.

Bölgenin merkezinde yaklaşık 6 7 tane ev yer alıyor. Bu evlerde kimilerinde düşük silahlar olmasına rağmen, mavi ve mor renkte silahlar bulabiliyorsunuz.

Kasabanın ortasında, girişinde geniş merdivenleri olan lüks görünümlü bir ev var . Bu ev içerisinde sılah, zırh iksiri ve yara bandı gibi sağlam güzel itemler çıkıyor. Ayrıca ev içerisinde hazine sandığı da bulabilirsiniz. İçinden mavi ve mor renkte silah düşme olasılığı yüksek, pompalı boma, sniper ve mavi pompalı gibi itemler elde edebilirsiniz.

Bölgenin aşağısına doğru daralan bir alanda var, burada çift katlı bir ev var. Evin içerisinde fazla bir şey çıkmıyor, hatta silah bile olmuyor bazen ancak çatıda hazine sandığı yer alıyor. İçinden düşük seviye itemler çıkıyor. Nadirde olsa sniper verebiliyor.

Eğer oyuna sakin bir başlangıç yapmak istiyorsanız, sizin için en iyi başlangıç noktalarından birisi Kayalı Kıyılar diyebiliriz. Siz güzel güzel yağmanızı yapıp merkeze doğru ilerlerken bir bakmışsınız oyunda 20 kişi kalmış, ve yol üzerinde elde ettikleriniz ile eşyalarınızı toparlamışsınız.

Eğer fırtına gözünden uzaktaysanız en geriden gelen siz olacağınız için önünüzde merkeze doğru ilerleyen oyuncuları görebilirsiniz, oyuncular daha sizi görmeden onları devre dışı bırakabilir ve galibiyete doğru adım adım ilerleyebilirsiniz :)

Sizlerde kibirli kıyılar hakkında bildiklerinizi bizim ve diğer oyuncular ile paylaşabilirsiniz.
« Son Düzenleme: 11 Mayıs 2018, 11:33:34 Gönderen: hsntngr »