• 15 Aralık 2018, 12:55:04

Gönderen Konu: Fortnite Sandık Cenneti Rehberi  (Okunma sayısı 567 defa)

hsntngr

• Site Yöneticisi
  • Profesyonel Oyuncu
    • Profili Görüntüle
Fortnite Sandık Cenneti Rehberi
« : 15 Mayıs 2018, 07:21:27 »

Epic Games tarafından haritanın bu bölümüne bir ad verilmemiş olsa da, biz olsaydık buraya Sandık Cenneti derdik. Neden mi ? Çünkü haritanın bu bölümünde en az 6, en fazla 10 tane sandık çıkıyor! Üstelik en güzel yanı ise diğer bir çok oyuncu tarafından neredeyse hiç bilinmiyor!!

Minibüs buranın üzerinden geçse bile bazen benden başka oyuncunun atlamadığını fark ediyorum buraya. Bir çok kişi merkeze şehirlere gidiyor ve daha oyunun başında ölüyor.. Ama ben burada hem bomba gibi itemler kasıyorum hem de metal ve tuğla gibi ihtiyaçlarımı karşılıyorum.

Öncelikle minibüsten atladığınızda koyu mavi çatısı olan binanın çatısına iniş yapın. Çatının hemen altında yan yana iki tane sandık var. Bu sandıkları aldıktan sonra binanın ikinci katına atlayın, buradaki odaları gezin, çünkü bina içerisinde diğer odalar ile birlikte toplam 4 tane sandık yer alıyor. Bu sandıklardan mavi ve mor renk ağırlıkta olmak üzere, pompalı, taramalı ve sniper gibi itemler çıkıyor. Ayrıca bina içerisinde yara bandı ve zırh iksiri de bulmanız mümkün.

Diğer evlerde ise yine duruma göre 3 4 tane daha sandık, çeşitli cephane ve zırh iksirleri bulunuyor. Haritanın bu bölümünde neredeyse hiç tuzak çıkmıyor ancak zaman zaman çalı bulabiliyorsunuz.

Yine bu alanda bazen kamyonun içinde sandık çıkabiliyor, sesleri takip ederek bu sandıkları kolayca bulabilir, bu kamyonu ve diğer araçları kullanarak metal ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Şehir şehir gezmenize gerek yok, sadece buraya iniş yapın ve bütün itemlerinizi düzün :) Genellikle buradan çıktığımda can ve zırh full, mavi veya mor renklerde sniper, mitralyöz, taramalı veya pompalı gibi itemlere sahip oluyorum.

Kıyıda olduğu için fırtınanın gözü nerede çıkmış dikkatli olmanız gerekiyor yoksa daha her binayı kontrol etmeden tabanları yağlamanız gerekebiliyor.

Sizlerde diğer bu haritanın bu bölümü hakkındaki yorumlarınızı aşağıya yazabilir veya bu forumda kendi fortnite rehberlerinizi oluşturabilirsiniz.
« Son Düzenleme: 15 Mayıs 2018, 07:23:43 Gönderen: hsntngr »