Gigantic Sistem Gereksinimleri

Gigantic oynaması ücretsiz yarı moba türünde nişancı video oyunudur. Perfect World tarafından piyasaya sürülen oyun ilk olarak betası il 2015 yılında piyasaya sürülmüş ve oyuncular tarafından genellikle olumlu yorumlar almıştır. Oyunun alfa versiyonu ise 20 Haziran 2017 versiyonunda çıkış yapmıştır. Aşağıda Gigantic Sistem Gereksinimleri bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Gigantic Sistem Gereksinimleri

Oyun Hakkında

Oyunda 20 farklı oynanabilir kahraman yer almaktadır. Her kahramanın kendine özel bir rolu ve yetenekleri vardır. Karakterler nişancı, yakın dövüş, tank ve destek olmak üzere farklı sınıflara ayrılmaktadır. Nişancı karakterler uzun menzilde etkilidir ve dayanıksızdır. Yakın dövüş karakterler ise hem dayanıklıdır hemde çok fazla hasar verirler.

Tank kahramanları verdiği hasar azdır ancak dayanıklıdır ve uzun süre hayatta kalabilir. Destek kahramanları ise normal dayanıklığa sahiptir takım arkadaşlarına can basarak onları korur, destek kahramanları da tank kahramanları gibi az hasar verir.

Her takımda toplam 5 oyuncu vardır. Takımlar genel olarak stratejik bir şekilde karakterlerini seçerler. Daha doğrusu acemi oyunlarda oyuncuların çoğu hasar veren kahramanları seçerken, profesyonel oyunlarda takımlar tank-destek-nişancı-yakın dövüş kahramanları seçilerek ve takım dengesi kurularak oynanır.

Gameplay Videosu

Gigantic hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıda yer alan oynanış videosunu izleyebilirsiniz. Bu video ile oyun modları, kahramanlar ve yetenekleri, oynanış mekanikleri gibi konularda daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Eğer takım stratejisine dayalı yarı moba-nişancı oyunları seviyorsanız Paladins ve Agents of Mayhem oyunlarına göz atabilirsiniz. Özellikle Overwatch ile benzer karakterlere, yeteneklere ve mekaniklere sahip olan Paladins, steam üzerinde oldukça popülerdir.

Sistem Gereksinimleri

Oyun için istenilen donanımlar aşağıda yer almaktadır. İnanılmaz düşük donanımlar istemektedir. Grafikler oyunda arka planda, oynanış ön plandadır.

GİGANTİC SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
Donanımlar  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Core 2 Duo E4400 2.0GHz Core 2 Duo E6850 3.0GHz
Amd İşlemci Athlon 64 X2 Dual Core 4000+ Phenom II X2 555 Black Edition
NVİDİA Ekran Kartı GeForce FX 5950 Ultra GeForce 8800 GT
AMD Ekran Kartı Radeon 9500 Pro Radeon HD 3870
RAM  1 GB  4 GB
İşletim Sistemi  Windows Xp 32  Windows 7 64
DirectX  DirectX 9  DirectX 9
Saklama Alanı  8 GB  8 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir