God Of War 4

God Of War 4

Serinin dördüncü oyunu olan God of War 4, SCE oyun stüdyoları tarafından geliştirilmekte olup 2018 yılında Sony tarafından piyasaya sürülecektir. Çıkış tarihi konusunda kesin bir bilgi olmasa da 2018 yılının üçüncü çeyreğinde ps4 platformu için çıkış yapması bekleniyor.

Önceki oyunlardan farklı olarak serinin bu oyununda Norse mitolojisi üzerinde durulacak ve serinin üçüncü oyuna göre daha yaşlanmış ve daha ustalaşmış bi kratos bizi bekliyor olacak arkadaşlar.

Oyunun hikayesine gelirsek zaman olarak üçüncü oyundan çok sonrasını konu alır. Kratos, Olimposun tanrılarından intikamını almış, babası zeus ile olan karşılaşmasından sağ çıkmıştır. Sakin bir hayat geçirmek isteyen Kratos, Norse adlı vahşi canavarların yaşadığı vahşi bir ülkede (Bu evrende sakinlik kavramı böyle bişey : ) oğlu ile birlikte yaşamaktadır.

Kratos burada bir nevi oğluna yaşam dersleri vermektedir. Ona nasıl hayatta kalacağını öfkesini nasıl yeneceğini öğretmektedir. Bir nevi ona hem babalık hemde yaşam koçluğu yapmaktadır.

2016 yılında gerçekleştirilen E3 oyun konferansında gösterilen fragmanda oyuna dair bir takım detaylar verilmiştir. Serinin bu oyununda Draugr ve Troll olmak üzere bilinen iki büyük düşmanımız var.

Oyun hakkında yapılan açıklamalar doğrultusunda bilinenler şimdilik bu kadar.

Not: Oyun şuan sadece PS4 için çıkış yapacak ancak ileri bir zamanda PC için çıkış yapması da bekleniyor. Ancak bu konuda şuan kesinleşmiş bir bilgi olmadığı için tahmini bir sistem gereksinimi tahmininde bulunmak güç. Kesinleştiğinde gereken sistem gereksinimi bilgilerini güncelleyeceğiz.

GOD OF WAR 4 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
Donanımlar  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci
Amd İşlemci
NVİDİA Ekran Kartı
AMD Ekran Kartı
RAM
İşletim Sistemi
DirectX
Saklama Alanı

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?