Greedfall Sistem Gereksinimleri

Greedfall yakın zamanda çıkış yapması beklenen aksiyon – rol yapma türünde video oyunudur. Focus Home Interactive tarafından yayınlanacak olan Greedfall, pc ve konsol platformları için çıkış yapacak. Oyunun çıkış tarihi konusunda henüz net bir açıklama yapılmasa da 2018 yılı içerisinde çıkış yapması bekleniliyor. Aşağıda Greedfall Sistem Gereksinimleri bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

Greedfall Sistem Gereksinimleri

Greedfall Hakkında

Oyunun konusu zengin kaynaklara sahip bir adanın sömürgeci kuvvetlar tarafından keşfedilmesi ile başlıyor ve oyunun hikayesi bu ada da geçiyor. Ancak bu ada da sadece zengin yer altı kaynakları değil, doğaüstü güçler ve ormanın derinliklerinde vahşi hayvanlarda yer alıyor.

Oyuncular oyunda serbest seçim hakkında sahiptir. Yani ister sömürgeci kuvvetlerden biri siz olur diğer sömürgeciler ile ittifak yapar ve adanın yerlilerini yağmalarsınız, isterse de adayı korumaya çalışan yerlileri bir olur ve onlar ile birlikte bu adayı, sahip olduğu kaynaklar için onu yok etmek isteyen sömürgecilerden korumaya çalışırsınız. Bu tamamen sizin seçiminize kalmış. Oyun tamamen seçimleriniz doğrultusunda ilerliyor.

Greedfall Sistem Gereksinimleri

Ancak kararlarını doğru bir şekilde almalısınız. Çünkü hangi grubun içerisinde yer alırsanız alın, sizin aldığınız kararlar aynı zamanda bu tarafların kaderini belirleyen siyasi bir öneme sahip. Bu nedenle en önemsiz düşündüğünüz seçimler bile oyunun kaderini etkileyebilecektir.

Yukarıdaki ifadelerimden de anlaşılacağı üzere oyun sabit bir sona sahip değil, aldığınız kararlar doğrultusunda değişen dinamik bir oynanışa sahiptir.

Benzer Diğer Oyunlar

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
0 Paylaşımlar

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?

Bir cevap yazın