Hunt: Showndown Sistem Gereksinimleri

Hunt:Showndown yakın zamanda çıkış yapması beklenen aksiyon – hayatta kalma oyunudur. Oyunu geliştiren firma Crysis Serisi ve Warface ile hepimizin  yakından tanıdığı kurucuları Türk olan Crytek’tir. Kendilerine ait oyun geliştirme motoru olan CryEngine ile geliştirilen Hunt:Showndown sadece PC platformu için çıkış yapacaktır. Oyunun çıkış tarihi henüz bilinmese de yakın zamanda erken erişime sunulacak.

Hunt: Showndown Sistem Gereksinimleri

Oyun Hakkında

İlk olarak geçtiğimiz Mayıs ayında oyunculara tanıtılan Hunt:Showndown, büyük bir ilgi ile karşılanmıştı. Hatta oyunun youtube fragmanında yok denecek kadar az miktarda dislike yer alıyor ve bir çok olumlu yorum içeriyor.

Oyunun konseptine bakarsak ilk defa bilim kurgu mekaniklerini ve modern silahları terk eden bir Crytek oyunu görüyoruz. Oyunun genelini kaplayan bir vahşi batı havası, orjinal tasarıma sahip silahlar (Abartı yok, altıpatlar efsane olmuş.) ilk defa bu kadar farklı bir zombi savaşını içermesi oyunu benzersiz kılıyor. Ayrıca oyunun kooperatif oynanışa sahip olduğunu da belirtelim.

Özellikle de oyunun, kalitesiz bilim kurgu oyunlarının piyasaya da dolup taşması nedeniyle oyuncuların eski usül oyunlar aradığı bir zamanda çıkması isabet olmuş. Eğer şahsi tahminlerim doğru çıkarsa Crytek bu oyunda güzel bir satış rekoru kırabilir.

Oynanış Videosu

Hunt: Showndown hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıda yer alan oynanış videosunu izleyebilirsiniz. Video biraz kötü renderlenmiş ancak olayı kapıyorsunuz.

Sistem Gereksinileri

HUNT: SHOWNDOWN SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
Donanımlar  Minimum Önerilen
İntel İşlemci Celeron E1500 Dual-Core 2.2GHz Core 2 Duo E7600 3.06GHz
Amd İşlemci Athlon 64 X2 Dual Core 4800+ Athlon II X2 270
NVİDİA Ekran Kartı GeForce GT 330 GeForce GTS 250
AMD Ekran Kartı Radeon HD 3600 Serie Radeon HD 6670
RAM  2 GB  4 GB
İşletim Sistemi  Windows Xp 32  Windows 7 64
DirectX  DirectX 9  DirectX 10
Saklama Alanı  8 GB  8GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Sizin İçin Seçtiklerimiz...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir