Just Cause 3

Just Cause 3

Oyun Hakkında
Oynanış Videosu
Sistem Gereksinimleri

Oyun Hakkında

Akdeniz Medici Cumhuriyeti, güce doymak bilmeyen iştahı olan bir diktatör olan General Di Ravello’nun acımasız kontrolü altında acı çekiyor. Generalin iktidarı elinden alma görevi almak için uğraşan Rico Rodriguez’e girin.

Tam bir dikey özgürlükle bir Akdeniz adası cennetini keşfedin – neredeyse sıfır limitleri olan açık bir dünyada skydive, BASE atlama ve serbest dalış ve dahası.

Chaos’a neden olacak yaratıcı yeni yollar için binaları ölçeklemek, araçları kaçırmak, hızlı hareket etmek veya nesneleri birbirine bağlamak için Grapple ve Paraşütünüzü kullanın.

Av tüfeğinden ve füze rampasından tank avcılarına ve hava saldırılarına kadar geniş bir yelpazede patlayıcı silahlarla kendinizi silahlandırın.

Sürat tekneleri, jetler, helikopterler, turbo yakıtlı spor otomobiller ve süper bisikletler de dahil olmak üzere çok çeşitli araçlardan birini seçin.

Keşfetmek için düzinelerce zorlu görev ve koleksiyon ile macera dolu olsun

Just Cause 3 için gerekli sistem gereksinimleri bilgileri aşağıdaki tabloda verilmiştir. Minimum sistem gereksinimleri, pc gereksinimleri, Just Cause 3 kaç gb ? Bilgilerini bu tablodan öğrenebilirsiniz.

Oynanış Videosu

Sistem Gereksinimleri

Just Cause 3 Sistem Gereksinimleri
Donanımlar  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Core i5-2500K 3.3GHz Core i7-3770 4-Core 3.4GHz
Amd İşlemci Phenom II X6 1075T FX-8350
NVİDİA Ekran Kartı GeForce GTX 670 GeForce GTX 780
AMD Ekran Kartı Radeon HD 7870 Radeon R9 290
RAM  6 GB  8 GB
İşletim Sistemi Win Vista 64 Win 7 64
DirectX DX 11 DX 11
Saklama Alanı 54 GB 54 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir