Killer is Dead

Killer is Dead 2013 yılında piyasaya sürülen Hack and Slash türünde bir video oyunudur. Yani kurgunun geri planda kaldığı aksiyonun bol bol olduğu oyunlardan diyebiliriz. Eğer taktik maktik yok bam bam diyenlerdenseniz seveceğiniz bir oyun.

Killer is Dead

Oyunun geliştiricisi ise japon kökenli bir firma olan Grasshopper Manufacture’dır. Japonlar tarafından geliştirildiği için, tahmin ettiğiniz üzere Anime-vari grafiklere sahip. Aşağıda Killer is Dead Sistem Gereksinimleri bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Oyunun Konusu

Oyunun hikayesi yarı insan yarı sayborg olan Mondo Zappa’nın başından geçenleri konu alır. Biyolojik eliyle kılıç kullanan Mondo, sayborg teknolojisine sahip diğer eliyle çeşitli silahları ve nesneleri kullanabilmektedir.

Mondo’nun görevi dünyayı dolaşarak tehlikeli suçluları ve suikastçileri tespit etmek ve bunları ortadan kaldırmaktır. Mondo bu görevleri sibernetik teknolojiye sahip olan Bryan Execution Firmasından almaktadır. Bu firma başka bir sayborg olan Bryan Roses tarafından yönetilmektedir. Mondo görevlerini bu adamdan alıyor ve yerine getiriyor.

Sistem Gereksinimleri

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
Donanımlar  Minimum Önerilen
İntel İşlemci  Pentium 4 2.0GHz  Core i5-2400 3.1GHz
Amd İşlemci  Athlon XP 3000+ FX-6120
NVİDİA Ekran Kartı  GeForce 9100  GeForce GTS 450
AMD Ekran Kartı  Radeon HD 2400 Pro  Radeon HD 6750
RAM  2 GB  8 GB
İşletim Sistemi  Windows XP 32  Windows 7 64
DirectX  DirectX 10  DirectX 11
Saklama Alanı 13 GB  13 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
0 Paylaşımlar

Senin için seçtiğimiz diğer oyunlar..

[yuzo_related]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir