Moto Racer 4 Sistem Gereksinimleri

MotoRacer 4 yarış türünde video oyunudur. Microïds tarafından yayınlanan oyun hem pc hemde konsol platformları için çıkış yapmıştır. Aşağıda MotoRacer 4 Sistem Gereksinimleri bilgileri verilmiştir.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
Donanımlar  Minimum Önerilen
İntel İşlemci Core i5-650 3.2GHz Core i5-4430 3.0GHz
Amd İşlemci Athlon II X4 610e FX-8300
NVİDİA Ekran Kartı GeForce GT 640 v3 GeForce GTX 950
AMD Ekran Kartı Radeon HD 5570 Radeon R9 270X
RAM  4 GB  8 GB
İşletim Sistemi  Windows 7 64  Windows 7 64
DirectX  DirectX 11  DirectX 11
Saklama Alanı  4 GB  4 GB

Oyun Hakkında

Moto Racer 4 ile kendi motorunuzu özelleştirebilir ve geliştirebilirsiniz. Bu konuda kişisel özelleştirmelere büyük önem verilmiş.

Oyunda çeşitli yarış alanları bulunmaktadır. İster asfalt bir yolda isterse de toprak arazi de yarış yapabiliyorsunuz. Bunun gibi çeşitli zemin türlerinde yarış yapabilmeniz mümkün.

Oyunda çeşitli oyun modları yer alıyor. Bu modlar; 

Last Man Standing: Yarış içerisinde oyuncuların ulaştığı çeşitli kontrol noktaları yer alıyor. Her kontrol noktasına ulaşıldığında sonuncu olan oyuncu eleniyor. Finish çizgisine ulaşıldığında birinci olan oyuncu oyunu kazanıyor.

King of The Hill: Oyuncular arası kıyasıya mücadelenin olduğu oyun modudur. Oyuncular yarışa aynı anda başlar ve ekstra hızlanmayı sağlayan turboları kullanmak bu modda serbesttir.

Moto Racer 4 Sistem Gereksinimleri

Survival: Oyunda her oyuncu kısıtlı bir zaman miktarı ile başlar ve bu zaman kontrol noktalarına ulaştığında bir miktar artar. Eğer süre dolmadan yeni kontrol noktasına ulaşamazsanız elenirsiniz.

Catch-Up: Hemen hemen her oyunda karşımıza çıkan klasik yarış modudur. Oyuncular aynı anda yarışa başlar, ilk bitiren kazanır.

Wolf Pack: Yarışa diğer oyunculardan daha önde başlarsınız. Eğer mesafenizi koruyamazsanız kaybedersiniz.

Ghost Bike: Oyuncu yarışa son sırada başlar ve birinci bitirmeye çalışır. Harita da güzergahın dışında kalan yan yolların kullanılması ve rakibe saf dışı bırakmak amacıyla yapılan sürtüşmeler yasaktır.

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?

1 Yorum Yapılmış

  1. Faik dedi ki:

    Diğer motor oyunlarına girafikelri dahi iyi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir