Past Cure

Past Cure aksiyon – korku türünde bir video oyunudur. Üçüncü kişinin bakış açısından oynanılan oyun, birbirinin zıddı olan siyah ve beyaz iki ayrı dünyada gerçekleşmektedir. Gerçekçi bir oynayışa sahip olan Past Cure farklı bir dövüş sistemine sahiptir. Aşağıda Past Cure Sistem Gereksinimleri bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Past Cure

Karakterin doğa üstü yetenekleri vardır. Mesela telekinezi yetenekleri ile uzaktaki nesneler ile etkileşime geçebilir, güvenlik kameralarını etkisiz hale getirebilir. Yine telekinezi yeteneklerini kullanarak çevresinde yer alan düşmanlar hakkında bilgi edinebilir.

Oyuncular kabuslar aleminde bulmacaları çözerken bir yandan da savaşarak hayatta kalma mücadelesi verirler. Oyunu tamamlamak için oyuncular, gizemleri ve bulmacaları çözmelidir.

Eğer daha önce Hitman oynadıysanız ve sevdiyseniz, üstüne birde doğaüstü güçlerim, gizemlerin olduğu fantastik kurguları seviyorsanız bu oyun tam siz göre!

Oynanış Videosu

Oyun hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıda yer alan oynanış videosunu izleyebilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

Oyunun düşük ve yüksek grafikleri arasında oldukça fark var. Gerçi her ne kadar yeni nesil oyunlara göre yine de sönük kalsa da, düşük bütçeli sisteme sahip oyuncular için oldukça iyi bir alternatif.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
Donanımlar  Minimum Önerilen
İntel İşlemci  Core i3-2115C 2.0GHz  Core i5-750S 2.4GHz
Amd İşlemci  Athlon II X3 455  Phenom II X4 965
NVİDİA Ekran Kartı  GeForce GT 720 v2  GeForce GT 740 v2
AMD Ekran Kartı  Radeon R7 240 2GB  Radeon R7 250X
RAM  2 GB  6 GB
İşletim Sistemi  Windows XP 32  Windows 7 64
DirectX  DirectX 9  DirectX 11
Saklama Alanı  15 GB  15 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir