Project Genom

Project Genom

Oyun Hakkında
Oynanış Videosu
Sistem Gereksinimleri

Oyun Hakkında

Project Genom, Avalon’un güzel ve tehlikeli dünyasında yer alan bir Çevrimiçi, Bilim-kurgu MMORPG’sidir. Oyuncular hayatta kalmak ve zafer için mücadelede insan ırkına katılacaklar. Uzak gelecekte, insanlar Dünya’nın doğal kaynaklarını tükettiler ve gözlerini Avalon gezegenine yerleştirdiler. Bu yeni gezegende hayatta kalma çok kolay olmayacak.

Maalesef, insanlar Avalon dünyasına bakan tek yaşam formu değil! Gizemli Almer ve birçok vahşi yaşam biçimi, bu yeni Galaxy’da insanlığın geleceğini tehdit etti. Daha gelişmiş, daha güçlü ve derin birleşik bir tür olan Almer, neredeyse her cephede insanın en güçlü kuvvetlerine karşı çok sayıda savaş kazandı.

Hayatta kalmak gündelik mücadeleyle, yeni bir gün gelecek mi? Yeni insan kahramanlar insanlığın güvenliğini sağlamak için küllerden mi yükselecek? Bu ilk adımları atın ve zamanınızın en büyük kahramanlarından biri olun! Avalon dünyasına katıl ve Genom’un gücüne güç kat!

Project Genom için gerekli sistem gereksinimleri bilgileri aşağıdaki tabloda verilmiştir. Minimum sistem gereksinimleri, pc gereksinimleri, Project Genom kaç gb ? Bilgilerini bu tablodan öğrenebilirsiniz.

 

Oynanış Videosu

Sistem Gereksinimleri

Project Genom Sistem Gereksinimleri
Donanımlar  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Core i5-650 3.2GHz Core i5-2400S 2.5GHz
Amd İşlemci Phenom 9650 Quad-Core Phenom II X4 980
NVİDİA Ekran Kartı GeForce GTX 460 GeForce GTX 760
AMD Ekran Kartı Radeon R7 260 Radeon RX 460 4GB
RAM  4 GB  8 GB
İşletim Sistemi Win 7 64 Win 7 64
DirectX DX 10 DX 10
Saklama Alanı 11 GB 11 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?