Quake

Quake

Quake yakın zamanda yeniden çıkış yapması beklenen FPS oyunudur. id Software tarafından geliştirilen oyunun pc sistem gereksinimi bilgilerini aşağıda inceleyebilirsiniz.

Önceki yıl nostaljik bir hareket ile DOOM’u yeniden piyasaya süren İd Software aldığı olumlu geri dönüşler sonucunda biraz duygusal biraz da ekonomik 🙂 nedenlerden dolayı hızını alamadı ve çocukluğumuz bir diğer oyunu olan Quake’yi yeniden piyasaya sürme kararı aldı. (elbette çok daha güzel grafikler ile!)

Oyunu ilk kez oynamayı düşünüyorsanız biraz geç kalmış olabilirsiniz ama olsun daha güzel grafiklerin tadını çıkarabilirsiniz.

Oyunda Ranger adlı zamanında Quake adlı çok güçlü bir düşmanı durdurmak için devlet tarafından bir portal aracılığı ile gönderilen bir kahramanı canlandırıyorsunuz, Quake operasyonunun en kilit ismi olarak rol alıyorsunuz. Ancak bu askeri operasyon yolunda gitmiyor ve ekibinizin tamamı ölüyor. Tek başına kalan Ranger bütün imkanlarına kullanarak Quakeye karşı amansız bir mücadele veriyor.

Sistem Gereksinimleri

Quake Sistem Gereksinimleri
Donanımlar  Minimum Önerilen
İntel İşlemci Core i5-2400 3.1GHz Core i7-3770 4-Core 3.4GHz
Amd İşlemci FX-8320 FX-8350
NVİDİA Ekran Kartı GeForce GTX 670 GeForce GTX 970 4GB
AMD Ekran Kartı Radeon HD 7870 Radeon R9 290
RAM  8 GB  8 GB
İşletim Sistemi  Windows 7 64  Windows 7 64
DirectX  DirectX 11  DirectX 11
Saklama Alanı  55 GB  55 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir