Railway Empire

Railway Empire, Gaming Minds Studio tarafından geliştirilen bir simulasyon oyunudur. 26 Ocak 2016 tarihinde çıkış yapması beklenen oyun Windows platformu için piyasaya sürülecektir. Ayrıca oyunun türkçe dil desteğine sahip olması bekleniliyor. Aşağıda Railway Empire Sistem Gereksinimleri, bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Railway Empire

Oyun Hakkında

Demiryolları İmparatorluğu’nda oyuncu, şehirleri, endüstrileri ve işletmeleri verimli bir şekilde (ve kârlı bir biçimde) bağlayan, Kuzey Amerika’nın Doğu ve Batı Kıyılarında karmaşık ve geniş kapsamlı bir demiryolu ağı oluşturmak amacı ile bir Demiryolu Vagonu rolünde yer alıyor. Oyuncular 40 farklı tarihi ve otantik lokomotif arasından seçim yapacak, çeşitli personel seçiminden eleman kiralayacak ve geniş bir demiryolu ağı kurarak ve tüm kıtadaki en başarılı demiryolu işadamı olmayı hedefleyen büyüleyici işlerini organize edecektir. Beş farklı çağa uzanan bir teknoloji ağacı, yükseltilebilecek parçalardan oturma konforuna, buzdolabına araba ve araç içi tesislere kadar 300’ün üzerinde keşfi olan çok çeşitli araştırma olanakları sunacak.

Ancak dikkat edin, başarıya giden yolda bir tehlike vardır ve Demiryolları İmparatorluğu’nda, demiryollarının nihai kontrolü için hepsi yangın, buhar ve çelikle savaşacak üç karşıt işadamı ile karşı karşıya kalmanız gerekecek! Bu keskin nişancı endüstrisinde ayakta kalabilmek için, endüstriyel casusluk, düşman devralmalar ve hatta rakip trenler saldırısı ile geri grev yapmanız gerekecek!

Türkçe Oynanış Videosu

Oyun hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıda yer alan Türkçe oynanış videosunu izleyebilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

RAILWAY EMPIRE SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
Donanımlar  Minimum Önerilen
İntel İşlemci  Core i5-750 2.66GHz  Core i5-2400S 2.5GHz
Amd İşlemci  Phenom II X4 955  FX-4100
NVİDİA Ekran Kartı  GeForce GTX 460 v2  GeForce GTX 680
AMD Ekran Kartı  Radeon HD 5870  Radeon HD 7970
RAM  4 GB  8 GB
İşletim Sistemi  Windows 7 64  Windows 7 64
DirectX  DirectX 11  DirectX 11
Saklama Alanı  7 GB  7 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

 

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir