Resident Evil Zero HD

Oyun Hakkında
Oynanış Videosu
Sistem Gereksinileri

Resident Evil Zero HD

Oyun Hakkında

Tür: Aksiyon, Macera

Geliştirici: CAPCOM
Yayıncı: CAPCOM

Çıkış Tarihi: 19 Oca 2016

Oyun, erken Resident Evil oyunlarına benzer, ancak benzersiz bir “partner zapping” sistemi içerir. Oyuncu hem Rebecca hem de Billy’yi kontrol ediyor, aralarındaki kontrolü değiştirip bulmacaları çözmek ve benzersiz yeteneklerini kullanmak için onları kontrol ediyorsunuz.

Resident Evil Zero’nun gelişimi 1998’de Nintendo 64’te başladı. N64 Game Pak’ın yetenekleri ile mümkün olan kısa yükleme sürelerinden yararlanabilmek için ortak sistem oluşturuldu.Ekip, depolama alanını korumak için tasarımı önceki seri girişlerden farklı bir şekilde ele almak zorundaydı. Resident Evil Zero önceki Resident Evil oyunlarından daha zor olacak şekilde tasarlandı.

Resident Evil Zero genel olarak olumlu eleştiriler aldı. Eleştirmenler, unutulmaz bir atmosfer oluşturmak için grafik ve sesleri övdü.

Resident Evil Zero üçüncü bir hayatta kalma korku video oyunudur. Oyun, serideki önceki hikaye girişleri ile büyük ölçüde aynı kalır. Ancak, önceki oyunlar gibi bir tek karakteri kontrol etmekten farklı olarak, oyuncu tüm oyun boyunca iki kahramanı kontrol eder.

Oyuncu polis memuru ve doktor Rebecca Chambers arasında geçiş yapabilir. Birlikte seyahat ederse, diğer karakter oyunun AI(Yapay Zeka)’si tarafından kontrol edilir bunlardan biri kontrol edilebilir. Oyuncu ayrıca alanları aynı anda kontrol edebilir veya tamamen bölebilir.

Son olarak; Düşen eşyaların yerleri oyun haritasında görüntülenir. Bir odaya atılabilecek öğe sayısı sınırlıdır.

Resident Evil Zero HD için gerekli sistem gereksinimleri bilgileri aşağıdaki tabloda verilmiştir. Minimum sistem gereksinimleri, pc gereksinimleri, Resident Evil Zero HD kaç gb ? Bilgilerini bu tablodan öğrenebilirsiniz.

 

Oynanış Videosu

Sistem Gereksinimleri

Resident Evil Zero HD Sistem Gereksinimleri
Donanımlar  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Core 2 Duo E6600 2.4GHz Core 2 Quad Q9450 2.66GHz
Amd İşlemci Athlon II X2 220 Phenom II X4 940
NVİDİA Ekran Kartı GeForce GTX 260 GeForce GTX 560
AMD Ekran Kartı Radeon HD 6790 Radeon HD 6950
RAM  2 GB  4 GB
İşletim Sistemi Win 7 32 Win 7 64
DirectX DX 9 DX 9
Saklama Alanı 23 GB 23 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir