Ride 2

Oyun Hakkında
Oynanış Videosu
Sistem Gereksinileri

Ride 2

RIDER 2

Oyun Hakkında

Ride 2, Milestone S.r.l tarafından geliştirilmiş ve yayınlanmış, yarış, simülasyon, spor türünde ve 7 eEkim 2016’da oyuncuların kullanımına sunulmuş bir video oyunudur.

Dünyanın en hızlı,  orijinal araçlarını keşfetmenize, dönüştürmenize ve test etmenize olanak tanıyan tek dijital garaj olan Rider 2’ye hoş geldiniz.RIDE 2, tüm zamanların en çılgın ve en heyecan verici yarışlarının bölümlerini içerecek! Ülke, Şehir, GP, Yol, Motard ve Drag yarışı: en zorlu yollara meydan okuyun ve lastiklerin her kayışında gıcırtılara kulak verin!

170’den fazla bisiklet var ve bunlar sizi bekliyor. Bunları kişisel grajınızda toplamak için oyunu oynamaya başlayın.

Unutulmaz ve sıra dışı olaylar dizisinde dünyayı dolaşın: GP devreleri, Ülke parçaları ve şehir bölümleri. Nürburgring Nordschleife gibi motosiklet yarışlarının efsaneleri dahil 30’un üzerinde bölüm.

OYUN MODLARI

Uzun ömürlü ve her şeyden önce eğlenceli, oyun deneyimi için 12 mod! Parçaların kraliçesi, Nürburgring, tipik motorkros stilinde gezintiler, sarma düzenleri, atlayışlar, parabolik eğriler boyunca yarış ve trafik konileri arasındaki özel slalomlarda yarışırlar. Ama dikkat et! Rakiplerinizi yenmek istiyorsanız gerçekten hızlı ve hassas olmalısınız çünkü sürerken, zaman durmayacak!

Ride 2 için gerekli sistem gereksinimleri bilgileri aşağıdaki tabloda verilmiştir. Minimum sistem gereksinimleri, pc gereksinimleri, Ride 2 kaç gb ? Bilgilerini bu tablodan öğrenebilirsiniz.

 

Oynanış Videosu

Sistem Gereksinimleri

Ride 2 Sistem Gereksinimleri
Donanımlar  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Core i5-2500K 3.3GHz Core i5-4670K 3.4GHz
Amd İşlemci Phenom II X4 850 FX-9590
NVİDİA Ekran Kartı GeForce GT 640 GeForce GTX 970 4GB
AMD Ekran Kartı Radeon HD 6670 v2 Radeon R9 390
RAM  4 GB  8 GB
İşletim Sistemi Win 7 64 Win 10 64
DirectX DX 10 DX 11
Saklama Alanı 33 GB 33 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir