Riders of Icarus

Oyun Hakkında
Oynanış Videosu
Sistem Gereksinileri

Riders of Icarus

Oyun Hakkında

Riders of Icarus, WeMade tarafından geliştirilmiş, Nexon America tarafından ise yayınlnmış Macera, Çok Oyunculu ve RYO türünde Temmuz 2016’da yayınlanmış bir video oyunudur.

Efsanevi dövüş yeteneklerine sahip bir binici olarak, yüzlerce farklı vahşi hayvanı kendine has özel yeteneklere sahip, her birinin kendine özgü geliştirmeleri,  onları eğitmek, toplamak için görkemli bir dünyayı keşfedeceksiniz.

Hem karada hem de havada aksiyon dolu savaşın tadını çıkarmak için Riders of Icarus’u oynayabilirsiniz. Icarusun efsanevi binicisi ve gökyüzüne hükmetmek için vahşi hayvanları ustaca kullan.

Efsanevi yaratıklar koleksiyonunuzu oluşturmak için durmaksızın hareket ve macera dolu fantastik arazileri keşfedin. Gökyüzünde kullanabileceğiniz yüzlerce hayvan ve ölümcül silahlar sizi bekliyor. Özel dövüş yeteneklerini geliştir ve oyunun hakimi sen ol!.

Kendinizi vahşi hayvanların toplandığı, savaşmaya hazır ejderhalar, destansı bir dünyayı keşfedip arkadaşlarınızla en tehlikeli patronlarla savaşan, havada geçirdiğiniz hava kadar ÜCRETSİZ olan bir aksiyon-macera oyunu MMORPG’ye dalın.

Riders of Icarus için gerekli sistem gereksinimleri bilgileri aşağıdaki tabloda verilmiştir. Minimum sistem gereksinimleri, pc gereksinimleri, Riders of Icarus kaç gb ? Bilgilerini bu tablodan öğrenebilirsiniz.

 

Oynanış Videosu

Sistem Gereksinimleri

Riders of Icarus Sistem Gereksinimleri
Donanımlar  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Core i5-2500 3.3GHz Core i5-2500K 3.3GHz
Amd İşlemci FX-6200 FX-6200
NVİDİA Ekran Kartı GeForce GTX 460 GeForce GTX 470
AMD Ekran Kartı Radeon HD 6870 Radeon HD 6950
RAM  4 GB  6 GB
İşletim Sistemi Win 7 32 Win 7 64
DirectX DX 9 DX 9
Saklama Alanı 30 GB 30 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir