Salvaged

Oyun Hakkında
Oynanış Videosu
Sistem Gereksinileri
Salvaged

Oyun Hakkında

İnsan ırkı yıldızları araştırıyor, ama geleceğe yönelik yoğun bir odak, geçmişte bir ıssızlık izi bıraktı. Siz, kurtarma gemisi Thaddeus’un komutanı ve sertleştirilmiş ajanları ekibi olan Alex Pieterson sizsiniz. Büyük bir galakside hayatta kalmak için savaşan geçmişin bir parçasısınız. Salvaged, hem sanal gerçeklikte hem de düzenli 2D ekranlarda oynatılmak üzere tasarlanmış bir strateji oyunudur. Oyunun birinci şahıs nişancı görüntüsü, oyuncuya, Komutan Pieterson’ın gözüyle kelimenin tam anlamıyla Salvaged dünyasını görmesine izin veren, bu türün eşsiz bir parçası.

Ayaklarınızı düşünmeye zorlayan eşsiz gerçek zamanlı savaş teknisyenleri ile komut alın. Ayrıca, eylemi aracınızın her birinden klasik Hollywood stilindeki baş kameralarından izleyin.

Hem VR hem de normal oyun için tasarlanan – Salvaged, kurtarılmış gemi Thaddeus’un komutanı olarak rolünüze sizi sokmak için tasarlanan sanal gerçeklik ile geliştirilmiştir. Bununla birlikte, oyunun bir VR kulaklığı olmadan da keyfini çıkarması, herkesin taktik oyun ve hikaye odaklı kampanyayı deneyimlemesine olanak tanıyor.

Salvaged için gerekli sistem gereksinimleri bilgileri aşağıdaki tabloda verilmiştir. Minimum sistem gereksinimleri, pc gereksinimleri, Salvaged kaç gb ? Bilgilerini bu tablodan öğrenebilirsiniz.

Oynanış Videosu

Sistem Gereksinimleri

Salvaged Sistem Gereksinimleri
Donanımlar  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Core i3-3225 3.3GHz Core i5-4590 3.3GHz
Amd İşlemci Phenom II X4 820 FX-8350
NVİDİA Ekran Kartı GeForce GTX 660 GeForce GTX 970 4GB
AMD Ekran Kartı Radeon HD 7850 Radeon R9 290
RAM  8 GB  8 GB
İşletim Sistemi Win 7 64 Win 7 64
DirectX DX 9 DX 9
Saklama Alanı 7 GB 7 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir