Savage Resurrection

Oyun Hakkında
Oynanış Videosu
Sistem Gereksinileri

Savage Resurrection

Oyun Hakkında

Savage Resurrection için gerekli sistem gereksinimleri bilgileri aşağıdaki tabloda verilmiştir. Minimum sistem gereksinimleri, pc gereksinimleri, Savage Resurrection kaç gb ? Bilgilerini bu tablodan öğrenebilirsiniz.

FPS oynayışa yeni bir renk getiren Savage Resurrection Unreal 4 oyun motoru tarafından geliştirimiştir. 18 Ağustos 2016 tarihinde çıkış yapan oyun S2 Games tarafından geliştirilmiştir. Oyunun türü aksiyon tabanlı olsa da stratejik ve bilim kurgu oyun türlerine yatkınlık göstermektedir.

Çok oyunculu oynanışa sahip olan ve daha çok rekabetçi oynayış ön plana çıkarılarak hazırlanan oyunda 16v16 savaşlar yapabilirsiniz. Oyuncu sayısı biraz az olmasına rağmen Doğu Avrupa serverları olduğu için Türkiye’den de rahatlıkla oynanabilir.

Oyunda stratejik kaynakları ve noktaları kullanarak düşmanlarınıza üstünlük sağlayabilir, craft yeteneğini kullanarak takım binalarını ve yapıları güçlendirebilirsiniz. Haritayı keşfederek yeni itemler ve silahlar keşfedebilirsiniz.

Oynanış Videosu

Sistem Gereksinimleri

Savage Resurrection Sistem Gereksinimleri
Donanımlar  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Core i5-750 2.66GHz Core i5-2300 2.8GHz
Amd İşlemci Athlon X4 870K FX-8120
NVİDİA Ekran Kartı GeForce GTX 460 GeForce GTX 660
AMD Ekran Kartı Radeon HD 6870 Radeon HD 7870
RAM  4 GB  8 GB
İşletim Sistemi Win 7 64 Win 7 64
DirectX DX 11 DX 11
Saklama Alanı 15 GB 15 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir