Scrap Mechanic

Oyun Hakkında
Oynanış Videosu
Sistem Gereksinileri

Oyun Hakkında

Scrap Mechanic, tamamen kendi maceralarınızı tam anlamıyla mühendisleştirebileceğiniz bir dünyaya dönüşen tamamen yeni bir oluşturucu çok oyunculu sanal oyun! Emrinizde bulundurduğunuz 100’den fazla bina parçasından birini seçin ve çılgın dönüştürücü araçlardan hareket eden bir eve kadar her şeyi oluşturun. Birlikte harika şeyler oluşturmak için arkadaşlarınızla birlikte çalışabilirsiniz: Scrap Mechanic’te hayal edebileceğiniz her şeyin geliştiricisi sizsiniz!

İşte anlaşma: Tam otomatik tarım gezegenine gönderiminize giden bir robot bakım tamircisisiniz. İşiniz, işçi robotlarını arazide çalışırken, ürettikleri gıdaları metropolitan gezegenlere yollamakla ilgilenmektir.Şey, uzay aracınızın kontağa yaklaştığı yere yakın bir zamanda kontrolünü kaybediyor ve çöküyor, ama sizin tarafınızda şansınız olduğundan (erm…), hayatta kaldınız! Yine de mahsur kaldınız ve ilk bakışta, her şeyin olması gerektiği gibi olmadığını görüyorsunuz. Tarlalarda çalışan Farmbots çıldırdı ve şimdi hayatta kalmak için tek bir yol var: hızlı düşüncenizi, mucitliğinizi ve çevrenizi avantajınıza dönüştürmenin akıllıca kullanılması.

Scrap Mechanic için gerekli sistem gereksinimleri bilgileri aşağıdaki tabloda verilmiştir. Minimum sistem gereksinimleri, pc gereksinimleri, Scrap Mechanic kaç gb ? Bilgilerini bu tablodan öğrenebilirsiniz.

Oynanış Videosu

Sistem Gereksinimleri

Scrap Mechanic Sistem Gereksinimleri
Donanımlar  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Pentium Dual Core E5300 2.6GHz Core i5-3470T 2.8GHz
Amd İşlemci Athlon II X2 240e Phenom II X4 975
NVİDİA Ekran Kartı GeForce 8800 GT GeForce GTX 560
AMD Ekran Kartı Radeon HD 3870 Radeon HD 7850
RAM  4 GB  8 GB
İşletim Sistemi Win Xp 32 Win Xp 32
DirectX DX 11 DX 11
Saklama Alanı 2 GB 2 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?

7 Yorum Yapılmış

 1. Bünyamin dedi ki:

  3 GB Ram – Pentium Dual-Core CPU E5700 3.0 GHz 2 cpu-s , 3.0 GHz – İntel 256 MB Ekran Kartı

 2. Mehmet dedi ki:

  4 GB ram
  İ3 1.80 GHz
  2 GB GTX 740m

 3. Abdullah aydın dedi ki:

  cevap verirmisiniz artık

 4. Abdullah aydın dedi ki:

  direktx sürümüde uyuşuyo

 5. Abdullah aydın dedi ki:

  ekran kartı 2gblik intel familyr-ram 4gb-işlemci intel celeron n3350 1.10 ghz turboda 2.40 ghz kaldırmaz ama bi soruyim dedim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir