Seasons After Fall

Oyun Hakkında
Oynanış Videosu
Sistem Gereksinileri

Oyun Hakkında

Seasons After Fall , büyüleyici bir evrene dalmak ve sihir ve doğa tarafından yönetilen bir araziyi keşfetmek için bir 2D platform-puzzler oyunudur. Vahşi bir tilki olarak, sadece mevsimi değiştirerek, büyüleyici bir dize dörtlüsü tarafından desteklenen muhteşem bir 2B dünyayı manipüle etme yeteneğinizle desteklenen tehlikeli bir yolculuğa gönderilirsiniz.

Doğanın gücü, garip flora ve faunalarla dolu bu gizemli dünyaya yolculuğunuzu yaparken, sizin pençelerinizde. Her mevsimde çevre üzerinde büyük bir değişim var: Dünyayı değiştirmek ve yeni yollar açmak size kalmış. Kış şelaleleri dondurabilir ve İlkbahar’dan gelen yağmur su seviyesini yükseltebilir, Yaz bazı bitkilerin büyümesine ve uzamasına neden olabilir.

Bu ormanda bir şey garip geliyor. Görevinizi tamamlamak için, Muhafızları karşılamak ve güçlerini kazanmak için mistik yeteneklerinizi kullanmalısınız. Mevsimlerin dört Muhafızları devasa totemik ruhlar ve gizemli bir kutsal ritüelin koruyucularıdır: Kış için Ayı, Sonbahar için Vinç, Bahar için Yılan balığı ve Yaz için Cicada. Ama onlar müttefik mi? Yoksa düşman mı?

Seasons After Fall için gerekli sistem gereksinimleri bilgileri aşağıdaki tabloda verilmiştir. Minimum sistem gereksinimleri, pc gereksinimleri, Seasons After Fall kaç gb ? Bilgilerini bu tablodan öğrenebilirsiniz.

Oynanış Videosu

Sistem Gereksinimleri

Seasons After Fall Sistem Gereksinimleri
Donanımlar  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Core 2 Duo E4500 2.2GHz Core i5-750S 2.4GHz
Amd İşlemci Athlon 64 X2 Dual Core 5600+ Phenom II X4 965
NVİDİA Ekran Kartı GeForce GT 640 GeForce GT 740 v2 EVGA FTW 2GB Edit…
AMD Ekran Kartı Radeon HD 6750 v2 Radeon R7 250X
RAM  4 GB  6 GB
İşletim Sistemi Win 7 64 Win 7 64
DirectX DX 11 DX 11
Saklama Alanı 4 GB 4 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir