Sengoku Jidai: Shadow of the Shogun

Oyun Hakkında
Oynanış Videosu
Sistem Gereksinileri
Sengoku Jidai: Shadow of the Shogun

Oyun Hakkında

On altıncı yüzyıl Doğu Asya kargaşa içinde. Japonya’da iktidardaki Shogun ailesi, ülkedeki sevgisini ve başka özelliklerini yitirdi. Bölgesel lordlar, aktif olarak nüfuzlarını genişlettikçe iç savaş savaşıyor. Kore’de Joseon Hanedanlığı, kraliyet mahkemesindeki grupların birbiri ile savaşları ile doludur. Çin’de, Ming hanedanlığı, isyanlar ve yabancı düşmanların saldırıları nedeni ile zayıflıyor. Bu görünüşte ayrı iç çatışmalar, üç ülkeyi kapsayan uluslararası bir savaşın yolunu açacaktır.

Çeşitli taktik doktrinleri kullanan farklı farklı ve çeşitli orduların emrini alın. Seçtiğiniz ordunun  ve generallerinin tarihsel savaşlarda zafere ya da yapay zeka ya da insan rakibine karşı çatışmalara yol açması.

Japon Shogun olmak, Orta Krallık İmparatoru’nu devirmek ya da bir Pan-Asya İmparatorluğu kurmak için, savaş alanında ustalık gerektirir. Bu kargaşa zamanında Asya, almak için sizindir!

Sengoku Jidai: Shadow of the Shogun için gerekli sistem gereksinimleri bilgileri aşağıdaki tabloda verilmiştir. Minimum sistem gereksinimleri, pc gereksinimleri, Sengoku Jidai: Shadow of the Shogun kaç gb ? Bilgilerini bu tablodan öğrenebilirsiniz.

Oynanış Videosu

Sistem Gereksinimleri

Sengoku Jidai: Shadow of the Shogun Sistem Gereksinimleri
Donanımlar  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Pentium 4 2.53GHz Pentium 4 HT 4.0GHz
Amd İşlemci Athlon XP 1700+ Athlon 64 2800+
NVİDİA Ekran Kartı GeForce 6600 GT 256MB GeForce 8600 GTS 512MB
AMD Ekran Kartı Radeon X1550 Radeon HD 5550 512MB
RAM  1 GB  2 GB
İşletim Sistemi Win Xp 32 Win Xp 32
DirectX DX 9 DX 9
Saklama Alanı 1.5 GB 1.5 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir