Senran Kagura Shinovi Versus

Oyun Hakkında
Oynanış Videosu
Sistem Gereksinileri

Oyun Hakkında

Savaşan Devletler döneminden günümüze kadar, gizemli shinobi Japonya’da gizlice savaştı. Bazıları yetkililer için, en yüksek teklif verenler için mücadele ediyor, ama hepsinin ortak bir yönü var: Onlar eşeği tekmeliyorlar ve bunu yaparken nasıl iyi görüneceklerini biliyorlar.

SENRAN KAGURA SHINOVI VERSUS, SENRAN KAGURA Burst’un olaylarını hemen takip ediyor ve Hanzō Ulusal Akademisi’nin kızları arasındaki şiddetli rekabeti ve bunların yeraltında bulunan ve paralı bir grev ekibi kurmuş olan Hebijo Clandestine Kız Akademisi’nin yeminli düşmanlarını yeniden ziyaret ediyor. Homura Crimson Kadrosu olarak. Eski düşmanlarına ek olarak, Hanzō kızları da yeni bir dizi düşmanla yüzleşmelidir: Shinobi savaşçıları olarak kusurları yüzünden onları cezalandırmak isteyen Gessen Kız Akademisi öğrencileri. Bu arada, Hebijo’da yeni bir sınıf dersi veriyor ve bu öğrenciler iş anlamına geliyor: rakip grupların üçüne karşı çıkıyorlar ve son shinobi takımı ayakta durmayacaklar – kırık bedenleri terk etmek ve hayallerini parçalamak anlamına gelse bile uyanmak.

Sahne bir shinobi savaş royale için ayarlanır. Kahramanlar ve hainleri, azizlerin yumruklarını, ayaklarını, kıyafetlerini, bu kıyafetlerin parçalanmış kalıntılarını ve bazen iç çamaşırlarını azizlerle savaşırlar. Her okulda trajedi, kahramanlık, dokunak ve kısmi çıplaklık dolu bir hikaye vardır. Bir okul seçin, savaşa hazırlanın ve Shinobi’nin yolunu izleyin.

Senran Kagura Shinovi Versus için gerekli sistem gereksinimleri bilgileri aşağıdaki tabloda verilmiştir. Minimum sistem gereksinimleri, pc gereksinimleri, Senran Kagura Shinovi Versus kaç gb ? Bilgilerini bu tablodan öğrenebilirsiniz.

Oynanış Videosu

Sistem Gereksinimleri

Senran Kagura Shinovi Versus Sistem Gereksinimleri
Donanımlar  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Core i3-530 2.9GHz Core i5-2500K 3.3GHz
Amd İşlemci Phenom II X4 810 FX-8320
NVİDİA Ekran Kartı GeForce GTS 450 GeForce GTX 760
AMD Ekran Kartı Radeon HD 5870 1024MB Radeon HD 7950
RAM  6 GB  8 GB
İşletim Sistemi Win 7 64 Win 10 64
DirectX DX 9 DX 9
Saklama Alanı 6 GB 6 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir