Seraph

Oyun Hakkında
Oynanış Videosu
Sistem Gereksinileri

Oyun Hakkında

Seraph, yetenekli, akrobatik bir savaş platformuydu … hedeflemeden! Kayıp gücünü geri kazanmak için savaşan ve sonuçta iblislerle dolu bir hapishaneden kaçan Seraph olarak bilinen bir meleğe sahip. Bununla birlikte, kara büyü, insan gemisinin içindeki meleği hapsetti: eğer gemi ölürse, Seraph olacak.

Gun-fu akrobatik muharebe – Seraph kendi hedeflerini geniş bir yelpazede ölümcül ateşli silahlarla seçerek oyuncunun akrobatik kaçağa odaklanmasını sağlıyor. Yıldırım hızlı tepkileri ile düşman saldırıları atlatmak ve bunu yaparken harika görünüyorsun! Dinamik zorluk ölçekleme – Ekrandaki zorluk derecesi, oyunun her zaman zorlu olmasını sağlar. Ne kadar iyi yaparsanız, düşmanlarınız o kadar zorlaşır (ancak ödüller o kadar büyük olur!).
Tekrar edilmek üzere tasarlandı – Seviyeler, prosedürel olarak üretilir ve rastgele toplar, düşmanlarla ve patronlarla doldurulur. Transmutation özelliğiyle yeni silahlar, mucizeler ve koruyucu öğeler yaratın ve bir sonraki şeytani karşılaşmanız için güçlü pasif yeminler açın. Günlük ve haftalık mücadele liderleri, diğer oyunculara karşı sıcağınızı test etmenizi sağlar.

Seraph için gerekli sistem gereksinimleri bilgileri aşağıdaki tabloda verilmiştir. Minimum sistem gereksinimleri, pc gereksinimleri, Seraph kaç gb ? Bilgilerini bu tablodan öğrenebilirsiniz.

Oynanış Videosu

Sistem Gereksinimleri

Seraph Sistem Gereksinimleri
Donanımlar  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Core i3-540 3.06GHz Core i5-650 3.2GHz
Amd İşlemci Opteron 4170 HE APU A10-6700T Quad-Core
NVİDİA Ekran Kartı GeForce GTS 450 GeForce GTX 560
AMD Ekran Kartı Radeon HD 7750 1GB GDDR5 Radeon HD 5850 PowerColor PCS+ 1GB …
RAM  4 GB  4 GB
İşletim Sistemi Win 7 64 Win 7 32
DirectX DX 9 DX 9
Saklama Alanı 2.6 GB 2.6 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir