Serious Sam VR: The Last Hope

Oyun Hakkında
Oynanış Videosu
Sistem Gereksinileri

Oyun Hakkında

3 yeni seviye ve 5 eski kişi artık Arena oyunlarına sahip! Sonsuz deneyim Rastgele oluşturulmuş dalgaların artan zorluklarıyla ilerleyerek çeşitlilik düşman. Sonsuz dalga! Sonsuza dek olabildiğince uzun bir süreliğine arkanıza yaslanın. ordularını. Günlük meydan okuma! Günün arena haritasındaki sonsuz dalga, her gün yeni düşman seti, herkesin yüz yüze gelmesiyle aynı meydan okumaya hizmet eder. Tüm 3 arena modu için skor tabloları eklendi. Kim en uzun arenada hayatta kalabilir? Çok oyunculu karakterler! Ciddi Sam veya Ciddi Sammy’yi seçti.

Yepyeni beceriler ve güç-ups sistemi kullanarak sinir bozucu uzaylıların dalgaları ile yolunuzu savaşın. Gezegenleri tamamlayarak beceri puanları kazanın, kazandığınız zorluk derecesini arttırın. Mükemmel koşuları tamamlayarak silah güncellemelerini açın. Düşmanlarınıza taktik orbital lazerler ve plazma topları ile atık dökün, zamanınızı yavaşlatın, silahlarınızı geliştirin ve aşırı doldurun, holografik deco’ler yaratın, uçan dörtlü uçakların sürüsünü serbest bırakın, örümceklerin ordusunu serbest bırakın, minigun taret savunmasını yerleştirin veya sadece devasa patlamalar yaratın! Her zamanki gibi çeşitli görsel ve oynanış düzeltmeleri ve birçok kararlılık düzeltmesi ve optimizasyonu. Tam değişim için tartışma panolarına göz atın.

Serious Sam VR: The Last Hope için gerekli sistem gereksinimleri bilgileri aşağıdaki tabloda verilmiştir. Minimum sistem gereksinimleri, pc gereksinimleri, Serious Sam VR: The Last Hope kaç gb ? Bilgilerini bu tablodan öğrenebilirsiniz.

Oynanış Videosu

Sistem Gereksinimleri

Serious Sam VR: The Last Hope Sistem Gereksinimleri
Donanımlar  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Core i5-4590 3.3GHz Core i5-4590 3.3GHz
Amd İşlemci FX-8350 FX-8350
NVİDİA Ekran Kartı GeForce GTX 970 4GB GeForce GTX 970 4GB
AMD Ekran Kartı Radeon R9 290 Radeon R9 290
RAM  6 GB  8 GB
İşletim Sistemi Win Vista 64 Win 7 64
DirectX DX 11
Saklama Alanı 10 GB 10 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir