Shadow Warrior 2

Oyun Hakkında
Oynanış Videosu
Sistem Gereksinileri

Oyun Hakkında

Shadow Warrior 2, Flying Wild Hog’un sıradışı birinci şahıs nişancılarının, eski şirket shooter Lo Wang’un diğer yanlış davranışlarını izleyen muhteşem bir evrimidir. Şimdi, yozlaşmış bir dünyanın kenarındaki bir resmî paralı asker olarak hayatta kalarak, zorlu savaşçı, dünyayı ezici şeytanları vurmak için tekrar silah, bıçak, sihir ve zekâ gibi yıkıcı bir kombinasyona sahip olmalı. Müttefiklerin yanısıra dört oyunculu kooperatifte müttefikler ile savaşın ya da cesurca misyonları tamamlayan ve güçlü yeni silahlar, zırh ve efsaneye ait arbane emanetler toplamak için göze çarpan usullerle oluşturulan manzaralarda yalnız başına gidin.

Lo Wang, aldatıcı eski patronu ve gölge aleminin eski tanrıları arasındaki ittifakı paramparça ettiğinden beş yıl geçti. Soylu niyetlere rağmen, Lo Wang’ın karanlığı yok etme çabaları, dünyayı yıprattı ve insanların ve şeytanların yan yana yaşadığı garip ve vahşi bir düzen yarattı. Bir zamanlar korkulan savaşçı artık düşmanlarının ulaşamayacağı yerdeki değişen vahşi bölgelerde ve Zilla’nın sibernetik metropolünün neon ışıltısı içinde yaşıyor ve yerel Yakuza klanları için kiralanmış bir kılıç olarak yetersiz bir varoluş ortaya koyuyor.

Lo Wang, kendi markasını tam gaz kelebeği vahşetini, şeytani muhalefetin üstesinden gelmek için 70’in üzerinde ölümcül bıçak ve patlayıcı ateşli silahla genişletti.

Shadow Warrior 2 için gerekli sistem gereksinimleri bilgileri aşağıdaki tabloda verilmiştir. Minimum sistem gereksinimleri, pc gereksinimleri, Shadow Warrior 2 kaç gb ? Bilgilerini bu tablodan öğrenebilirsiniz.

Oynanış Videosu

Sistem Gereksinimleri

Shadow Warrior 2 Sistem Gereksinimleri
Donanımlar  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Core i3-6300 3.8GHz Core i5-5675C 3.1GHz
Amd İşlemci APU A10-5800K Quad-Core APU A10-7850K Quad-Core
NVİDİA Ekran Kartı GeForce GTX 560 Ti GeForce GTX 660
AMD Ekran Kartı Radeon HD 6850 Radeon HD 7850
RAM  4 GB  8 GB
İşletim Sistemi Win 7 64 Win 7 64
DirectX DX 11 DX 11
Saklama Alanı 14 GB 14 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir