Shadwen

Oyun Hakkında
Oynanış Videosu
Sistem Gereksinileri

Shadwen

Oyun Hakkında

Shadwen, tek kuralın görülemeyeceği 3. şahıs stealth-aksiyon oyunu. Saklanın – ya da acımasız muhafızlar görüşte sizi öldürecek!

Kralı öldürmek için bir suikastçı olan Shadwen, yetim bir kızla Lily ile karşılaşma şansına sahip. Shadwen’i tehlikeli yolculuğunda takip ediyor, ama acımasız muhafızlar çok yaklaşınca Shadwen, Lily’nin gözlerinin önünde harekete geçmeli.

Shadwen, kızın şahadetine güvenerek şiddete başvuracak mı, yoksa gerçek amacını gizleyerek başka bir yol bulmaya çalışacak mı?

Öldürmek ya da öldürmemek – soru budur.

Karanlık ve cesur orta çağ vilayetini gizlice gezdirin ve çevrenizi avantajlı olarak kullanın – iplerinizi çatılardan tutun, sessizce tavandan düşmek için kullanın ya da gölgelerde kendinizi örün.

Shadwen’i hareket ettirmediğinizde, hareket halindeyken herhangi bir noktada durmanızı sağlayan zaman hala duruyor. Geçmiş ve şimdiki eylemlerinizi manipüle etmek için zamanı geri alın!

Shadwen için gerekli sistem gereksinimleri bilgileri aşağıdaki tabloda verilmiştir. Minimum sistem gereksinimleri, pc gereksinimleri, Shadwen kaç gb ? Bilgilerini bu tablodan öğrenebilirsiniz.

Oynanış Videosu

Sistem Gereksinimleri

Shadwen Sistem Gereksinimleri
Donanımlar  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Core i3-2115C 2.0GHz Core 2 Quad Q9400 2.66GHz
Amd İşlemci Athlon 64 X2 Dual Core 6000+ Athlon X4 750
NVİDİA Ekran Kartı GeForce GTX 260 v3 GeForce GTX 560
AMD Ekran Kartı Radeon HD 4870 Radeon HD 6850
RAM  4 GB  8 GB
İşletim Sistemi Win Vista 32 Win 7 64
DirectX DX 10 DX 10
Saklama Alanı 4 GB 4 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir