Sheltered

Oyun Hakkında
Oynanış Videosu
Sistem Gereksinileri

Sheltered

Oyun Hakkında

Nefes nefese, korkak, barınak hava kilidi senin ardına çöker. Dışarıya çıkmana gerek yoktu, ama yaparsın. Vazgeçmek daha kolay olurdu. Ama sen yapmıyorsun. Sıkıntı, açlık, susuzluk. Korku. Neden hayatta kaldığını kendine hatırlatıyorsun. Neden bunu yaptın. O zaman duydun. “Baba geri döndün.” Karının yüzü yanıyor ve tıbbi malzeme dolu bir çanta açıyorsun. Onlara nasıl sahip olduklarını anlatmana gerek yok. Sadece bu zaferinizin en zorlu zamanlarından zevk alırsınız. Kıyamet sonrası dünyada, Unicube’dan bu derin strateji oyununda ailenizi yeraltı sığınağında canlı tutmalısınız..

Sheltered “nükleer aile” terimine yepyeni bir anlam katan bir kıyamet sonrası afet yönetim oyunudur. Nükleer bir soykırımda kaybolan milyarlarca insanın başına gelindiğinde, öngörülebilir kasvetli bir gelecek için kısa süre içinde ailenizin evi olacak beton yeraltı sığınağına giderken olabildiğince çok sayıda malzeme toplamanız gerekir.

Bütün umutlar kayboldu, bu kasvetli yeni dünyada nasıl başa çıkacaksın? Günlük olarak karşılaşacağınız birçok ahlaki seçimle nasıl başa çıkacağınız, ailenizin hayatta kalması veya ölmesi arasındaki fark olabilir. Klostrofobi, radyasyon ve zihinsel tükenme ile savaşın, kramp, soğuk ve korkutucu yeraltı sığınağında umutsuzca yaşamaya devam edin. Ailelerinizin bir gün daha hayatta kalmasını sağlayabilecek hayati öneme sahip mallar için, tehlikeli ıssız araziye girmeye zorlandığınız için barınağın ardında yatan korumayı geride bırakmak zorunda kalacaksınız.

Sheltered için gerekli sistem gereksinimleri bilgileri aşağıdaki tabloda verilmiştir. Minimum sistem gereksinimleri, pc gereksinimleri, Sheltered kaç gb ? Bilgilerini bu tablodan öğrenebilirsiniz.

Oynanış Videosu

Sistem Gereksinimleri

Sheltered Sistem Gereksinimleri
Donanımlar  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Core 2 Duo E4400 2.0GHz Core 2 Duo E4600 2.4GHz
Amd İşlemci Athlon 64 X2 Dual Core 4200+ Athlon 64 X2 Dual Core 5000+
NVİDİA Ekran Kartı GeForce 210 GeForce GT 340
AMD Ekran Kartı Radeon X600 Series Radeon X1900 GT
RAM  1 GB  2 GB
İşletim Sistemi Win Xp 32 Win Xp 32
DirectX DX 9 DX 9
Saklama Alanı 600 MB 600 MB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir