Shoppe Keep

Oyun Hakkında
Oynanış Videosu
Sistem Gereksinileri

Shoppe Keep

Oyun Hakkında

Henüz Shoppe Keep’i oynamadıysanız, bu benzersiz işletme yönetimi oyunundan zevk alan ve kendi fantezi perakende konsorsiyumunuzu yaratan 100.000 oyuncuya neden katılmıyorsunuz? Shoppe Her öğenin fiyatını kurcalamak ve parayı seyretmek için zorluklar yaşatmaya devam et – ama eğer stokunuz çok pahalıysa, sarfiyatınız arttıkça daralıyorsunuz!

Eşyalarınızı rekabetçi bir şekilde fiyatlandırın ve büyük maceraperestler, bir mağara zemine yerleştirilmiş olabilecekleri altınları, altınlarını harcayacakları için, bir kilometrelik bir yerden alışveriş merkezinize götürecekler! Shoppe Keep unutulmaz bir deneyim yaşatacak…

Artık teorik suyu test etme günleriyiz – artık tam teşekküllü, tamamen açık bir mağazadayız! Hatta bir hanımız bile var!

Bu bina bir süreliğine engellendi ve birçoğu bir hanın olacağı konusunda spekülasyon yaptı – iyi, sinsi oyuncular haklıydı! Hanın en iyi alt düzeylerde ve alt altın sayımında kullanılır. Az miktarda kPoints için, hanın dört kişilik bir masa ile kilidini açabilirsiniz.

Tek masalı bir han mı? Ne tam çöp! Hancı ile konuşarak ek tablolar satın alınabilir, ayrıca Inn’in ciddi para göndermesine yardımcı olacak ek yükseltmeler de satın alınabilir. Kasabadan geçen maceracılar Han’ı ziyaret etmek ve bazı yiyeceklerin ve biraların tadını çıkarmak isteyebilirler – eğer seyahatlerinde zaten rastgele bir yer bulamadılarsa. Hepimiz fantezi dünyalarının kahramanlarına hitap ettiklerini biliyoruz

Shoppe Keep için gerekli sistem gereksinimleri bilgileri aşağıdaki tabloda verilmiştir. Minimum sistem gereksinimleri, pc gereksinimleri, Shoppe Keep kaç gb ? Bilgilerini bu tablodan öğrenebilirsiniz.

Oynanış Videosu

Sistem Gereksinimleri

Shoppe Keep Sistem Gereksinimleri
Donanımlar  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Core 2 Duo E4600 2.4GHz Core i5-2300 2.8GHz
Amd İşlemci Athlon 64 X2 Dual Core 5000+ Phenom II X4 980
NVİDİA Ekran Kartı GeForce GT 720 GeForce GTX 750
AMD Ekran Kartı Radeon HD 5550 1024MB Radeon HD 5670 1GB DDR3
RAM  4 GB  6 GB
İşletim Sistemi Win 7 32 Win 10 64
DirectX DX 9 DX 9
Saklama Alanı 1 GB 1 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir