Skull & Bones

Skull & Bones yakın zamanda çıkış yapması beklenen aksiyon türünde bir video oyunudur. Ubisoftun alt geliştirici firmaları tarafından geliştirilen oyun yine Ubisoft tarafından pc ve konsol platformlar için piyasaya sürülecektir. Çıkış tarihi konusunda henüz net bir açıklama yapılmasa da oyunun 2018 yılının ikinci yarısında çıkış yapması bekleniliyor.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
Donanımlar  Minimum Önerilen
İntel İşlemci Core i3-550 3.2GHz Core i5-2500K 3.3GHz
Amd İşlemci Phenom II X4 955 FX-8350
NVİDİA Ekran Kartı GeForce GTX 660 GeForce GTX 680
AMD Ekran Kartı Radeon R9 270 v2 Radeon R9 280

Bilgisayar Özelliklerine Nasıl Bakılır Öğrenmek İçin Tıklayın.
Bu oyunu oylayın!
[Toplam:6    Ortalama:2.5/5]
RAM  4 GB  8 GB
İşletim Sistemi  Windows 7 64  Windows 7 64
DirectX  DirectX 11  DirectX 11
Saklama Alanı  30 GB 30 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. 

Skull & Bones Hakkında

Skull & Bones açık dünya temalı taktiksel strateji oyunudur. Oyuncular üçüncü kişinin perspektifinden oyunu oynayacaklardır. Her oyuncu baştan uca özelleştirebileceği gemi kaptanını kontrol eder. Ancak bu sıradan bir gemi değil mürettebatıyla birlikte bir korsan gemisi!

Hem tek hemde çok oyunculu modları vardır. Tek oyunculu yani senaryo modunda oyuncular, gemiye atlayıp Hindistan denizlerini feth edebilir veya çok oyunculu oyunlara girerek diğer beş arkadaşı ile birlikte diğer oyunculara karşı mücadele verebilir.

Skull & Bones

Oyunda oynanışa etkiyen birden çok mekanik vardır. Mesela savaşarlarda rüzgarın yönü dahi size stratejik avantaj sağlayabilir ve savaşları sizin kazanmanız için fırsat oluşturabilir.

Korsan gemileri çeşitli silahlara sahiptir. Mesela oyuncular savaşlarda havan toplarını, yayvan topları ve roketleri kullanabilir. Korsan gemilerine ilave hız katması için kaba kuvvet kullanılabilir. Çok oyunculu modlarda oyuncuların hem savaşıp hemde para kazanabileceği “treasure hunting” modu vardır.

Oynanış Videosu

Skull & Bones hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıda yer alan E3 2017 oyun fuarına ait oynanış videosunu izleyebilirsiniz.

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Benzer Diğer Oyunlar

Assassin’s Creed IV: Black Flag

Assassins Creed III 

ArcheAge

[Toplam:6    Ortalama:2.5/5]

Senin için seçtiğimiz diğer oyunlar..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir