Sky Break

Oyun Hakkında
Oynanış Videosu
Sistem Gereksinileri

Sky Break

Oyun Hakkında

İnsanlık tehdit altındadır. Ölümcül bir virüs hızla yayılıyor. Bir zamanlar uzay kolonizasyonu için insanlar tarafından kullanılan bir gezegen olan Arcania’nın özel florası, bir tedavi geliştirilmesinde yardımcı olabilir. Ancak gezegen, çalışan uçakların insanlara karşı döndüğünden beri terk edilmişti.

Bir çözüm bulmak için bu gezegene bir grup araştırmacı gönderildi. Onlardan birisin. Ama geldiğinizde, uzay geminiz çöktü.

Gelişmek için;

Her kazandığın mücadelede daha fazla parça kazanır ve gelişirsin. Karakterinin de yeteneklerini oyun içinde kullanabilirsin.

Hava önemli bir tehdittir. Fırtınadan kurtulmak için yıldırım çarpmaları, kasırgalar ve diğer unsurlarla uğraşmalısınız. Havayı iyonlaştırmak ve fırtınayı bir alan içerisinde durdurmak için kullanılan eski tesisleri aktif hale getirebileceksiniz. Neyse ki bulutların üzerinde oturan eski terk edilmiş bir istasyon, iyi bir sığınak sağlar.

Sky Break için gerekli sistem gereksinimleri bilgileri aşağıdaki tabloda verilmiştir. Minimum sistem gereksinimleri, pc gereksinimleri, Sky Break kaç gb ? Bilgilerini bu tablodan öğrenebilirsiniz.

Oynanış Videosu

Sistem Gereksinimleri

Sky Break Sistem Gereksinimleri
Donanımlar  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Core i3-560 3.3GHz Core i7-860 Quad 2.80GHz
Amd İşlemci Phenom II X4 805 FX-8120
NVİDİA Ekran Kartı GeForce GTX 750 GeForce GTX 760 3GB (OEM)
AMD Ekran Kartı Radeon HD 6970 Radeon R7 370
RAM  2 GB  6 GB
İşletim Sistemi Win 7 64 Win 7 64
DirectX DX 9 DX 11
Saklama Alanı 2 GB 2 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir