Smashing the Battle

Oyun Hakkında
Oynanış Videosu
Sistem Gereksinileri
Smashing the Battle

Oyun Hakkında

Smashing the Battle için gerekli sistem gereksinimleri bilgileri aşağıdaki tabloda verilmiştir. Minimum sistem gereksinimleri, pc gereksinimleri, Smashing the Battle kaç gb ? Bilgilerini bu tablodan öğrenebilirsiniz.

Oyunun konusu 2085 yılında gerçekleşen bir dizi olayları konu alıyor. Büyük bir inşaat şantiyesine yapılan hacking saldırısı sonucunda inşaat robotları kontrolden çıkıyor ve insanlara saldırmaya başlıyor. Bir anda insanlık için büyük bir tehdit oluşturan robotları durdurmak ise bizim görevimiz.

Oyun iki karakterin bakış açısından anlatılıyor. Oyuncular bu iki karakterden birini seçerek oyuna başlıyorlar. Her karakterin kendine has yetenekleri ve özellikleri yer alıyor.

Daha çok hack and slash konulu oyunlara benzeyen Smashing the Battle’ın yetişkin oyunculara yönelik olduğunu hatırlatmadan geçmeyelim. En azından oynarken kapının kitli olduğundan emin olalım gençler 🙂

Oynanış Videosu

Sistem Gereksinimleri

Smashing the Battle Sistem Gereksinimleri
Donanımlar  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Core i3-530 2.9GHz Core i5-750 2.66GHz
Amd İşlemci Athlon X4 730 FX-6120
NVİDİA Ekran Kartı GeForce GTS 450 GeForce GTX 760
AMD Ekran Kartı Radeon HD 4860 Radeon R9 280
RAM  4 GB  8 GB
İşletim Sistemi Win 7 64 Win 7 64
DirectX
Saklama Alanı 2 GB 2 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir