Space Pirates and Zombies 2

Oyun Hakkında
Oynanış Videosu
Sistem Gereksinileri
Space Pirates and Zombies 2

Oyun Hakkında

SPAZ 2’de, evrim geçiren bir kıyamet sonrası galakside hayatta kalmalısınız.  Zombi tehdidi he ne kadar bertaraf edilsede altyapı çökmüş, yakıtlarımız azalıyor ve bu da hayata kalmanın giderek zorlaşacağı anlamına geliyor.

Başlangıçta Galaxy, her biri hayatta kalmak için yüzlerce filo içeriyor. Yapay zeka kaptanları oyuncuların yapabileceği her şeyi yapabilir. Kaynak kıtlığı kritik hale geldikçe oyuncular birbirleri ile çatışmaya girer. Açlıktan ötürü korunma ya da bölünme için faktörler oluşabilir. Eski arkadaşlar yem olmalı.

Oyuncu, dinamik gruplar oluşturma, yapı inşa etme, toprakları kontrol etme ve savaşa gitme dahil olmak üzere her şeyi yapabilen iki yüz kalıcı Kaptana sahiptir.

Hiç bir şey değilken yavaş yavaş gelişerek kendi gruplarını oluştur.

Yine oyunun önemli bir detayı da şöyle ki; geminin yapımını stratejiniize bağlıdır. Mesela gemi çok uzunsa çok yavaş dönecektir. Bir parça silahlarınızın önünde ise atış yapmasını engelleyecektir. Çok fazla motora sahip olmanız silahlar için çok az güç ayırdığınız anlamına gelir. Her tasarım en iyisi değildir.

Space Pirates and Zombies 2 için gerekli sistem gereksinimleri bilgileri aşağıdaki tabloda verilmiştir. Minimum sistem gereksinimleri, pc gereksinimleri, Space Pirates and Zombies 2 kaç gb ? Bilgilerini bu tablodan öğrenebilirsiniz.

Oynanış Videosu

Sistem Gereksinimleri

Space Pirates and Zombies 2 Sistem Gereksinimleri
Donanımlar  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Core i3-2120T 2.6GHz Core i3-2100 3.1GHz
Amd İşlemci Athlon X4 730 FX-4100
NVİDİA Ekran Kartı GeForce GTX 650 1GB GeForce GTX 560
AMD Ekran Kartı Radeon HD 7720 Radeon HD 7790
RAM  2 GB  4 GB
İşletim Sistemi Win Xp 32 Win Xp 64
DirectX DX 9 DX 9
Saklama Alanı 1 GB 1 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir