Spec Ops: The Line

Spec Ops: The Line 2012 yılında çıkış yapmış birinci şahıs nişancı türünde bir savaş oyunudur. Yager Development tarafından geliştirilen oyun linux dahil hem pc hemde konsol platformları için çıkış yapmıştır. Aşağıda Spec Ops: The Line Sistem Gereksinimleri bilgilerini inceleyebilirsiniz.

Spec Ops: The Line

Oyun Hakkında

Unreal Engine 3 oyun motoru ile geliştirilen oyunda, oyuncular bir Dubai’da yaşanan bir felaket sonrasında bölgeye keşif amacıyla giden Delta birliğindeki Kaptan Martin Walker’i oynamaktadır. Savaşın getirdiği yıkıma ve vahşete tanık olan Martin’in bir süre sonra akıl sağlığı bozulmaya ve çeşitli halisülasyonlar görmeye başlar.

Spec Ops: The Line stratejik unsurların önem kazandığı bir savaş oyunudur. Normal savaş oyunlarında olduğu gibi düşmanlarınız ile mücadele edebiliyor, bloklar arkasında saklanabilir, üzerlerinden atlayabilir, standart silahların yanında küçük tuzakları kullanarak düşmanlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Ancak bunlara ek olarak çöl şartlarını stratejik olarak kullanabilir ve düşmanlarınıza karşı üstünlük sağlayabilirsiniz.

Oynanış Videosu

Oyun hakkında daha fazla bilgi almak diçin aşağıda yer alan oynanış videosunu izleyebilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri

Spec Ops: The Line Sistem Gereksinimleri
Donanımlar  Minimum Önerilen
İntel İşlemci  Core 2 Duo E4400 2.0GHz  Core 2 Quad Q6600 2.4GHz
Amd İşlemci  Athlon 64 X2 Dual Core 4200+  Athlon II X4 620
NVİDİA Ekran Kartı  GeForce 8600 GS  GeForce 9800 GTX
AMD Ekran Kartı  Radeon HD 2600 XT  Radeon HD 4850
RAM  2 GB  3 GB
İşletim Sistemi  Windows Xp 32  Windows 7 32
DirectX  DirectX 9  DirectX 9
Saklama Alanı  6 GB  6 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir