Star Wars Battlefront II Sistem Gereksinimleri

Star Wars Battlefront II, EA Dice tarafından geliştirilen Battlefront serisinin dördüncü oyunudur. Yayımcılığı ise yine EA tarafından gerçekleştirilecektir. Çıkış tarihi konusunda ise oyunun yapımcısı Mark Webster tarafından yapılan açıklamalara göre oyunun 17 Kasım 2017 tarihinde çıkış yapacağı duyurulmuştur.

Battlefront II önceki oyunlarda olduğu gibi hem singleplayer hemde multiplayer moduna sahip olacaktır. Hikaye modunda oyuncular ilk üç filmde yer alan bir çok Star Wars karakterini oynayabilecekler. Ayrıca multiplayer modu genişletilerek 40 kişinin bir arada yer aldığı çok oyunculu savaşlar yapılabilecektir.

Önceki oyunlardan farklı olarak Battlefornt 2’de Season Pass paketi bu sefer olmayacak gibi görünüyor. Oyunun yönetmenlerinden Bernd Diemer çıkarılarılacak bir Season Pass paketinin oyuncuları ayrıştıracağını söyleyerek bunun yerine daha uzun soluklu bir oyun üzerinde çalıştıklarını açıklamıştır.

Ancak Season Pass niteliğinde olmayan bir takım ücretsiz DLC’lerin çıkacağına yönelik bir takım açıklamalarda mevcut. Oyuncular bu DLC’ler için herhangi bir ek ücret ödemek zorunda değil aynı Overwatch da her mevsim gelen ve tüm oyuncuların ücretsiz yararlandığı DLC’lerde olduğu gibi.

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=_q51LZ2HpbE[/embedyt]

STAR WARS: BATTLEFRONT II SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
Donanımlar  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Core i3-6300T 3.3GHz Core i5-6600 3.3GHz
Amd İşlemci FX-4350 FX-8370
NVİDİA Ekran Kartı GeForce GTX 660 GeForce GTX 970 4GB
AMD Ekran Kartı Radeon HD 7850 Radeon R9 290
RAM 8 GB 16 GB
İşletim Sistemi Win 7 (64) Win 10 (64)
DirectX DirectX 11 DirectX 11.1
Saklama Alanı 40 GB 40 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir