Starship Corporation

Oyun Hakkında
Oynanış Videosu
Sistem Gereksinileri
Starship Corporation

Oyun Hakkında

Starship Corporation, muazzam bir galaksi çağında pazar için uzay gemileri tasarlamanız ve inşa etmeniz gereken bir yıldız gemisi simülasyon oyunudur. Oyuna başlamadan önce hangi teknolojilere yatırım yapılacağına, yeni tersanelerin açılacağı ve yeni pazarların nerede kurulacağına karar vermek zorundasınız.

Doğru gövdeyi seçin ve köprünün, motorların, jeneratörler ve mürettebatın bulunduğu yerden, her asansörün, koridorun ve ambarın konumuna kadar kreasyonlarınızın iç düzeniyle ilgili her küçük ayrıntıyı tasarlayın. Seçimleriniz, geminizin verimliliğini, fiyatını ve performansını uzayda belirler. Kısacası gemini vidasına kadar kendiniz düzenleyebilirsiniz.

Ayrıca oyunda olan bir diğer ilginç özellik ise geminizin mürettabatını farklı zamanlarda acil durum simülasyonları ile gücünü test edebilirsiniz. Asteroitler, maden avcılığı, korsanlar ve uzak yerleşimlerle ticaret ve pek çok daha fazlasını oyunda bulabilirsin.

Starship Corporation için gerekli sistem gereksinimleri bilgileri aşağıdaki tabloda verilmiştir. Minimum sistem gereksinimleri, pc gereksinimleri, Starship Corporation kaç gb ? Bilgilerini bu tablodan öğrenebilirsiniz.

Oynanış Videosu

Sistem Gereksinimleri

Starship Corporation Sistem Gereksinimleri
Donanımlar  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Core i5-2500K 3.3GHz Core i5-3570 3.4GHz
Amd İşlemci FX-8320 FX-8320
NVİDİA Ekran Kartı GeForce GT 720 GeForce GT 640 v3
AMD Ekran Kartı Radeon HD 3800 series Radeon R7 250 v2 2GB
RAM  4 GB  6 GB
İşletim Sistemi Win Xp 32 Win 7 64
DirectX DX 9 DX 9
Saklama Alanı 2 GB 2 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir