SUPERHOT

SUPERHOT

Oyun Hakkında
Oynanış Videosu
Sistem Gereksinileri

Oyun Hakkında

SUPERHOT için gerekli sistem gereksinimleri bilgileri aşağıdaki tabloda verilmiştir. Minimum sistem gereksinimleri, pc gereksinimleri, SUPERHOT kaç gb ? Bilgilerini bu tablodan öğrenebilirsiniz.

Bağımsız bir geliştirici tarafından geliştirilen bir nişancı oyunu olan Superhot, geleneksel nişancı oyunlarında olduğu gibi bir oynanış mekaniklerine sahip. Oyuncular tabanca ve silah kullanarak savaşırlar ancak burada diğer oyunlardan çok farklı olan bir özellik var..

Oyunda zaman normalde olduğu gibi değil dostlar, bu oyunda siz hareket ettiğiniz müddetçe zaman ilerliyor. Yani bir düşmanı gördüğünüz anda durursanız ölmekten kurtulabilirsiniz.

Oyun grafiklerinde ise sıra dışı yenilikler görüyoruz. Klasik oyun grafiklerinin aksine bu oyunda her şey kırmızı ve gri! Kendinizi termal kamera takmış bir bordo bereli gibi düşünebilirsiniz. Bu da oyunu daha eğlenceli bir hale getiriyor.

Oynanış Videosu

Sistem Gereksinimleri

SUPERHOT Sistem Gereksinimleri
Donanımlar  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Core 2 Quad Q6600 2.4GHz Core i5-4440 3.1GHz
Amd İşlemci Phenom II X3 B77 FX-8320
NVİDİA Ekran Kartı GeForce GTX 650 1GB GeForce GTX 660
AMD Ekran Kartı Radeon HD 6770 Radeon HD 7870
RAM  4 GB  8 GB
İşletim Sistemi Win 7 32 Win 7 64
DirectX DX 9 DX 11
Saklama Alanı 3 GB 3 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir