Sven Co-op

Sven Co-op

Oyun Hakkında
Oynanış Videosu
Sistem Gereksinileri

Oyun Hakkında

Sven Co-op ( SColarak kısaltıldı),1998 birinci şahıs atıcı Half-Life’ın bir co-op varyasyondur. Başlangıçta 1999’da bir mod olarak piyasaya sürülen ve Daniel “Sven Viking” Fearon tarafından geliştirilen video oyunudur.

Sven Co-op , GoldSrc oyun motorunu kullanarak Half-Life’a dayalı birinci şahıs nişancı türünde bir video oyunudur. Bu modifikasyon, birçok oyuncunun kendi aralarında ve oyuncu tarafından kontrol edilen karakterlerin, bilgisayar tarafından kontrol edilen yaratıklara ve diğer düşmanlara karşı seviyelerini üst sıralara tırmandırırken işbirliği yapmalarını sağlar . Bu modifikasyon başlangıçta Half-Life’ın seviyesine dayanıyordu , ancak diğer Half-Life oyunlarını ve kullanıcı seviyelerini de içerecek şekilde genişledi . Seviye tasarımcısı tarafından daha uzun bir seri yapmak için birden çok seviye bir araya getirilebilir. Oyun ayrıca orijinal Half-Life’a göre geliştirmeler içererek tek oyuncu modunda da oynanabilir.Özellikle oyun içindeki yapay zekaya karşı birçok geliştirilme yapıldı.

Sven Co-op için gerekli sistem gereksinimleri bilgileri aşağıdaki tabloda verilmiştir. Minimum sistem gereksinimleri, pc gereksinimleri, Sven Co-op kaç gb ? Bilgilerini bu tablodan öğrenebilirsiniz.

 

Oynanış Videosu

Sistem Gereksinimleri

Sven Co-op Sistem Gereksinimleri
Donanımlar  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Pentium 4 1.8GHz Core 2 Duo E4400 2.0GHz
Amd İşlemci Athlon XP 1700+ Athlon 64 X2 Dual Core 4200+
NVİDİA Ekran Kartı GeForce GT 340
AMD Ekran Kartı Radeon X1900 GT
RAM  512 GB  2 GB
İşletim Sistemi Win Xp 32 Win 7 32
DirectX DX 9 DX 9
Saklama Alanı 2 GB 2 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir