Sword Art Online Hollow Realization

Sword Art Online Hollow Realization

Oyun Hakkında
Oynanış Videosu
Sistem Gereksinileri

Oyun Hakkında

Sword Art Online Hollow Realization için gerekli sistem gereksinimleri bilgileri aşağıdaki tabloda verilmiştir. Minimum sistem gereksinimleri, pc gereksinimleri, Sword Art Online Hollow Realization kaç gb ? Bilgilerini bu tablodan öğrenebilirsiniz.

Hollow Realizatio, kiritomuzun mücadelesi kaldığı yerden devam ediyor. Her SAO oyunu gördüğümde ister istemez maziye dalıyorum aklıma gençliğim ve tabiki kiritonun bosa tek başına rush’layışı geliyor. Ve tabiki iki kılıcını birden çıkarıp tekbir nidalarıyla yardırması 😀 Her ne kadar anime serisi sonlara doğru biraz bozmuş olsa da oyunlarında heyecan kaldığı yerden devam ediyor arkadaşlar.

Yeni oyunumuzda ise kirito gizemli bir NPC ile tanışır ve bu gizemli NPC’mizden bir mesaj alır. Kirito girdiği bu yeni oyunda (oyundaki oyunda yani :)) buraların havası bir yerden tanıdık geliyor diye düşünse de artık yepyeni bir maceraya atılmıştır. Dört kişilik takımlar halinde oynayabileceğiniz yeni çok oyunculu oyun modunda, mmoprg tarzı bir arayüz bizi bekliyor. Arkadaşlarımız ile birlikte birbirinden inanılmaz bosslara karşı mücadele veriyoruz.

Oynanış Videosu

Sistem Gereksinimleri

Sword Art Online Hollow Realization Sistem Gereksinimleri
Donanımlar  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Core i5-4460 3.2GHz Core i7-4790 4-Core 3.6GHz
Amd İşlemci FX-8320 Ryzen R5 1500X
NVİDİA Ekran Kartı GeForce GTX 650 2GB GeForce GTX 760
AMD Ekran Kartı Radeon HD 6770 Radeon R9 280
RAM  8 GB  16 GB
İşletim Sistemi Win 7 64 Win 7 64
DirectX DX 11 DX 11
Saklama Alanı 40 GB 40 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir