Talisman: The Horus Heresy

Talisman: The Horus Heresy

Oyun Hakkında
Oynanış Videosu
Sistem Gereksinileri

Oyun Hakkında

Talisman: Horus Heresy, Horus Heresy döneminde gerçekleşen olaylardan sonra Warhammer 40,000 evreninde kurulu bir dijital oyundur. Oyun Warhammer 40K teması için bazı uyarlamalar ile geleneksel Talisman kuralları sistemlerini kullanıyor. Bu uyarlama, gezegenlerin, güneş sistemlerinin ve uzay anormalliklerinin bazı şaşırtıcı görselleriyle daha harika bir şekilde üretilmiştir. Yeni mücadele ekibi, Talisman ve Horus Heresy’nin hayranlarına hitap edecektir. Özellikle dijital platformlar için özel olarak tasarlanmış olan Talisman’ın benzersiz bir uyarlaması. Talisman: Horus Heresy, oyuncunun Talisman oyununun deneyimi artıracak, bir krallığı değil, 31. Milenyum’da bütün bir galaksiyi keşfediyor. Artık Komuta’nın Taç’ı için savaşacaksın, ama insanlığın geleceği içinde …

Oyun sırasında, bir oyuncu galaksinin en cesur kahramanları veya kötü niyetli kötülerinden biri veya daha fazlası rolünü üstleniyor; diğer üç kişi doğrudan kafa kafaya veya takım tabanlı oyuna sahiptir. Loyalist ve Traitor arasında bir seçinm yaparak hangisine daha bağlıysanız onu seçebilir ve Warlord’un Space Marines’e, uzay aracı filolarına ve hatta savaş tanklarına bile sahip olabilirsiniz. Onlar galaksideki en güçlü varlıklar ve onların takipçileri lejyondur. Bir oyuncu, seçtikleri gruba bağlı olarak İmparatoru veya Horusu yenmek için galaksiyi geçecek.

Talisman: The Horus Heresy için gerekli sistem gereksinimleri bilgileri aşağıdaki tabloda verilmiştir. Minimum sistem gereksinimleri, pc gereksinimleri, Talisman: The Horus Heresy kaç gb ? Bilgilerini bu tablodan öğrenebilirsiniz.

 

Oynanış Videosu

Sistem Gereksinimleri

Talisman: The Horus Heresy Sistem Gereksinimleri
Donanımlar  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Core 2 Duo E4400 2.0GHz Core i3-3240 3.4GHz
Amd İşlemci Athlon 64 X2 Dual Core 4400+ Phenom II X4 40
NVİDİA Ekran Kartı GeForce GT 720 GeForce GT 640 v3
AMD Ekran Kartı Radeon HD 3800 series Radeon R7 250 v2 2GB
RAM  2 GB  4 GB
İşletim Sistemi Win 7 32 Win 7 64
DirectX DX 9 DX 9
Saklama Alanı 1 GB 1 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir