Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants In Manhattan

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants In Manhattan

Oyun Hakkında
Oynanış Videosu
Sistem Gereksinileri

Oyun Hakkında

Teenage Mutant Ninja Turtles: Manhattan’daki Mutantlar, PlatinumGames tarafından geliştirilen ve Xbox 360, Xbox One, PlayStation 3, PlayStation 4 ve Windows PC’ler için 24 Mayıs 2016 tarihinde Activision tarafından yayınlanan bir video oyunudur. Oyunun dünya ve sanat tarzının yoğun olarak etkilendiği IDW çizgi romanının ortak yazarı Tom Waltz tarafından yazılmıştır.

Manhattan’daki mutantlar, herhangi bir sırada kullanılabilecek basit hızlı veya ağır saldırılar da dahil olmak üzere, Platinum’un önceki başlıklarının çoğundan daha az birleşiktir. Odak noktası, her bir Kaplumbağa’nın birbiriyle kombine yeteneklerini kullanarak düşman ordularını mahvetmek ve açılan bir tezgâhı parçalmaktır. Her Turtle, kendilerine özgü bir combo ve co-op hareketi de dahil olmak üzere dört adet özelleştirilebilir “Ninjutsu” özel saldırısı ile donatılabilir; Mesela, bir düşman düşmanına tek başına saldıran bir kaplumbağa, silahlarından hızlı bir şekilde bir dizi darbe ile onları patlatır, ama eğer bir başka Kaplumbağa yakınsa, iki kişi daha güçlü bir saldırıyı gerçekleştirmek için ekip kurabilir. Leo çevreleyen düşmanları kesmek için toplanırken, Raph onları bir araya getiren bir şok dalgası oluşturmak için mermileri bir araya getiriyor, Don tüm yönlere farklı yönlere saldıran süper hızlı bir çarpışmaya yol açıyor ve Mikey, diğer Kaplumbağa’ya, spotlardaki düşmanları yakalayan bir disko dansına öncülük ediyor Onları dans etmeye ve onları yerinde dondurarak, onları bir poz verene kadar saldırıya karşı savunmasız bırakacak şekilde dondurur.

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants In Manhattan için gerekli sistem gereksinimleri bilgileri aşağıdaki tabloda verilmiştir. Minimum sistem gereksinimleri, pc gereksinimleri, Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants In Manhattan kaç gb ? Bilgilerini bu tablodan öğrenebilirsiniz.

 

Oynanış Videosu

Sistem Gereksinimleri

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants In Manhattan Sistem Gereksinimleri
Donanımlar  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Core 2 Duo E4400 2.0GHz Core i3-3240 3.4GHz
Amd İşlemci Athlon II X2 250 Phenom II X4 40
NVİDİA Ekran Kartı GeForce 8800 GT GeForce GTX 460 768MB
AMD Ekran Kartı Radeon HD 4770 512MB Radeon HD 4890
RAM  1 GB  4 GB
İşletim Sistemi Win Vista 32 Win 7 64
DirectX DX 9 DX 9
Saklama Alanı 7 GB 7 GB

Eğer sisteminizin kaldırıp kaldırmayacağı hakkında sorunuz varsa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Senin için seçtiğimiz oyunlara göz atmak ister misin ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir